HitFilm 2 w wersji Express za darmo do 4 lutego, Ultimate 25% tańszy

HitFilm 2 w wersji Express za darmo do 4 lutego, Ultimate 25% tańszy24.01.2014 14:05

Jeśli ktoś jako postanowienie noworoczne przyjął sobie zagłębienie się w montaż wideo, z pewnością nie powinien przegapić tej oferty. Firma FXHome postanowiła do 4 lutego udostępniać całkowicie za darmo, tak do zastosowań domowych, jak i komercyjnych, swój program HitFilm Express 2.

HitFilm to oprogramowanie łączące możliwości nieliniowego edytora wideo z generatorem efektów specjalnych i animacji, dostępne dla systemów Windows, a od niedawna także dla OS X. Jego możliwości obejmują oczywiście nieliniowy montaż i przycinanie klipów, a także nakładanie filtrów i efektów (mruganie, szum, drgania, ziarno itp.), które pozwolą nadać materiałowi unikalny charakter. Wersja Express programu pozwala na generowanie efektów specjalnych 3D w zakresie strzałów, chlapania płynem (na przykład krwią) oraz wszelkiego typu wyładowań elektrycznych. Znalazły się tu także podstawowe narzędzia korekty barw filmów, narzędzia do kręcenia na greenscreenie, śledzenie obiektów 2D i stabilizacja obrazu.

Download HitFilm 2 Express for FREE

Oferowana w promocji wersja Express to wersja „średnia”, kosztująca normalnie 149 dolarów. Producent oferuje także prostą wersję Basic programu oraz wersję Ultimate, obecnie przecenioną z 399 na 299 dolarów. W tej najbardziej zaawansowanej znaleźć można także bardziej precyzyjne narzędzia korekty barw, więcej efektów specjalnych, możliwość pracy z materiałami 4K oraz obsługę animacji i możliwość umieszczania na filmie modeli 3D. Siłą tych produktów jest również aktywna społeczność, dzięki której nie brakuje instrukcji i materiałów pomocniczych.

Na skorzystanie z obu promocji pozostało jeszcze ponad 10 dni, więc sporo czasu, aby się zastanowić nad swoimi potrzebami. Zdobycie darmowej wersji HitFilm 2 Express wymaga założenia konta (podania nazwiska, adresu e-mail, na który przysłany zostanie odnośnik oraz hasła) oraz obiecania, że powiemy o promocji znajomym na Facebooku bądź Twitterze.

Aktualizacja, 24.01.2014, 16:42 Jako że zostały zgłoszone problemy ze zorientowaniem się na stronie promocji, oto krotka instrukcja: należy udać się na stronę https://hitfilm.com/express/free (trzeci link w pierwszym akapicie), w lewym dolnym rogu strony odnaleźć przycisk GET HITFILM 2 EXPRESS NOW, kliknąć go, wybrać swój ulubiony serwis społecznościowy (kliknięcie w któryś z przycisków jest obowiązkowe) i ewentualnie udostępnić informację o promocji swoim znajomym, a na koniec wypełnić formularz, podając swoje dane i zakładając konto. Odnośnik do instalatora programu i klucza aktywacyjnego przyjdzie na podany adres e-mail.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)