HotZlot 2011 - losowanie rozstrzygnięte!

HotZlot 2011 - losowanie rozstrzygnięte!

Redakcja
13.06.2011 16:45, aktualizacja: 24.06.2011 15:27

Znamy już szczęśliwców II etapu rejestracji na HotZlot 2011, czyli piąte już spotkanie czytelników portali dobreprogramy, TechIT i Gamikaze, które odbędzie się w dniach 4-6 lipca, w przepięknym hotelu Dolina Charlotty Resort & SPA koło Słupska.

Przypomnijmy, że w związku z olbrzymim zainteresowaniem udziałem w imprezie, które już ubiegłych latach objawiło się wyczerpaniem puli wolnych miejsc w rekordowym czasie (niespełna dwóch minut ;), od ubiegłorocznej edycji dokonaliśmy zmian w procedurze rejestracyjnej. W I etapie mogli rejestrować się tylko najbardziej aktywni czytelnicy do których wystosowaliśmy imienne zaproszenia z gwarancją miejsca. W II etapie procedury rejestracyjnej chęć udziału zgłaszać mógł każdy kto posiada konto na dobrychprogramach, TechIT lub Gamikaze. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji były rozdysponowywane poprzez losowanie, które właśnie się zakończyło.

Oto lista 50 szczęśliwców, którzy zostali wylosowani: _mnich, tommy, agacza, antOn, Aragorn77, arikasz, Axles, bart_, beciaxx, darpra, djkilof, el polaco, flaszer,glowacki, gohad, gowain, grabarz86, kjackiew,IrasDeeJay, joguras, kriston, Luc3k,lukaszgda, maciekdem, małaczarna, McDracullo, MrFaUst, muchozol, natus08, neotrim, oprych, Overclocker, panoramix88, passcode, penguin, redzi84, rosole, rubby35, rybicka_, smali, SnakeVG, Songokuu, Spectator, szymon189, tklich, tomson66, underface, wieszak, zagorskid, zoso71. Gratulujemy i do zobaczenia! Tych którym się nie poszczęściło informujemy, że w dalszym ciągu są jeszcze niewielkie szanse na udział – będziemy przeprowadzać dodatkowe losowania w przypadku rezygnacji któregoś w wcześniej zarejestrowanych uczestników. Gdyby i to się nie udało zapraszamy do materiałów online ze Zlotu. Zachęcamy też do rejestracji w przyszłym roku i do większej aktywności.

Podczas tegorocznego HotZlotu planujemy udział 200 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Udział w Zlocie jest praktycznie bezpłatny (pobieramy jedynie 50 zł symbolicznej opłaty rejestracyjnej) gwarantując nie tylko noclegi i pełne wyżywienie ale cały szereg innych atrakcji - m.in. imprezę integracyjną przy grillu i piwie czy zestaw atrakcyjnych gadżetów. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Sony. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: Electronic Arts, EIZO, HP, Gadu-Gadu, Opera Software, Panda Security i Sapphire. Wspomagają nas także: ABBY, Acronis, Campus, City Interactive, Gruca, IQ Publishing, IVONA Software, Samsung i Wilkinson Sword.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? var so = new SWFObject('http://storage.dobreprogramy.pl/video/player/player.swf','ply','500','304','9','#000000'); so.addParam('allowfullscreen','true'); so.addParam('allowscriptaccess','always'); so.addVariable('file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-360p.mp4'); so.addVariable('image','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010.jpg'); so.addVariable('provider','http'); so.addVariable('plugins','hd-1,gapro-1'); so.addVariable('hd.file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-720p.mp4'); so.addVariable('gapro.accountid', 'UA-3114185-1'); so.addVariable('gapro.idstring', 'HotZlot2010-360p.mp4'); so.write('mediaspace24229');Więcej informacji na temat tegorocznego HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Zachęcamy też do obejrzenia powyższego materiału wideo, fotorelacji z HotZlotu 2010 i 2009, a także do pobrania hotzlotowych tapet na pulpit swojego komputera.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (108)