Huawei śmieje się z premiery nowych iPhone'ów. Opublikowane filmiki są naprawdę świetne

Huawei śmieje się z premiery nowych iPhone'ów. Opublikowane filmiki są naprawdę świetne

Huawei postanowił skomentować premierę nowych iPhone'ów. (depositphotos)
Huawei postanowił skomentować premierę nowych iPhone'ów. (depositphotos)
13.09.2018 21:35

Pamiętacie przeciętne reklamy Samsunga z serii Ingenious? Miały one wytykać wady produktów Apple i rozśmieszać oglądających. To pierwsze nawet im się udawało, ale samo zrealizowanie było najczęściej przeciętne. Znacznie lepiej wypadła firma Huawei, która nie mogła się powstrzymać, aby nie skomentować premiery nowych iPhone’ów.

Na oficjalnym profilu Huaweia na Facebooku została opublikowana seria krótkich wideo. Filmy zostały zrealizowane w formie retro gier, które starają się udowodnić, że nowe iPhone’y nie są aż tak przełomowe i cudowne, jak twierdzi Apple.

Firma z Cupertino w filmikach reprezentowana jest przez jabłko – z wyjątkiem wideo z samochodem. Co ciekawe, nie jest ono nadgryzione, tak jak logo Apple. Całe jabłko ma być graczem, który musi poradzić sobie z nowym poziomem. Jak najpewniej już się domyślacie, nie wychodzi mu to zbyt dobrze i często widzi końcowy napis Game Over.

W pierwszym wideo graczowi nie udaje się doskoczyć do najwyżej półki z trzema kamerami. Jak wiemy topowy Huawei P20 Pro posiada trzy obiektywy i zapewnia jedne z najlepszych zdjęć wśród smartfonów. Z kolei nowe iPhone’y XS posiadają z tyłu dwie kamery. Chociaż nie wiemy jeszcze, czy P20 Pro wciąż jest lepszym fotograficznym smartfonem – musimy poczekać na pierwsze testy tegorocznych iPhone’ów.

Drugi filmik nawiązuje do kultowej gry Pac-Man. Tym razem czerwone jabłko stara się dotrzeć do celu jakim jest Dual SiM. Zadanie kończy się sukcesem. Aczkolwiek Huawei nie zapomina wspomnieć, że Apple udało się wprowadzić obsługę dwóch kart SIM dopiero w 2018 roku. Z kolei smartfony chińskiego producenta posiadają Duai SIM już od czterech lat. Co warto zaznaczyć, Apple wybrało rozwiązanie z drugą kartą eSIM, więc nie jest możliwe włożenie dwóch fizycznych kart.

Kolejny filmik kończy się przegraną gracza. Okazuje się, że w samochodzie zabrakło paliwa. Tutaj Huawei chwali się pojemnym akumulatorem 4000 mAh, który został zastosowany w modelu P20 Pro. Prawdopodobnie z nim udałoby się przekroczyć linię mety. Ostatni materiał, przedstawiający autorską wersję gry Pong, ma pokazać wyższość 40-megapikselowej kamerki nad 12 MP w nowych iPhone’ach. Oczywiście liczba megapikseli nie jest jedynym wyznacznikiem jakości zdjęć i jak już wspomniałem, możliwości aparatów będziemy mogli porównać po pierwszych dokładniejszych testach nowych iPhone'ów.

Krótkie i proste filmiki Huaweia zostały zrealizowane w ciekawy sposób. Co więcej, dość trafnie atakują nowe iPhone’y. Chińskiemu producentowi udało się zrobić dobre materiały, które nie próbują na siłę rozśmieszyć widza lub przedstawić w złym świetle klientów Apple. Brawo, tak trzymać Huawei!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (96)