Humble Bundle rusza z błyskawicznymi wznowieniami wyprzedaży

Humble Bundle rusza z błyskawicznymi wznowieniami wyprzedaży15.07.2014 12:06

Inicjatywa Humble Bundle, w ramach której można za skromne pieniądze nabywać gry i to dodatkowo czując się z tym bardzo dobrze, bo spory procent ze sprzedaży idzie na cele charytatywne, stale się rozrasta. Od czasu kiedy wprowadzono cotygodniowe akcje wyprzedażowe, a także otworzono własny cyfrowy sklep, twórcy HB rozmyślali, w którą stronę pójść z wszystkim jeszcze dalej. Wsłuchali się w uwagi kupujących i ruszyli z błyskawicznymi Re-bundlami. Na pierwszy ogień poszły tytuły z oferty Codemasters.

350110205247383489

Wielu dobrze skojarzy, że produkty te już kiedyś sprzedawano za śmieszną kwotę, ale o to właśnie chodzi. Fantastycznych okazji na powiększenie domowej biblioteki gier było sporo, a nie na każdą wszyscy zdołali się załapać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom więc, Humble Bundle oferować teraz ma zamiar wznowienia starszych akcji, jednak wyłącznie na 24 godziny. Jeżeli chcecie dorobić się Overlordów plus kilku Operation Flashpointów oraz Dirtów, warto się pośpieszyć. Wesprzecie program Prince's Trust.

Co w przyszłości? Przypomnijmy sobie tylko promocje z ostatnich kilku miesięcy. Ogromne wrażenie na graczach niewątpliwie zrobił zestaw EA Origin z grami Dead Space, Burnoutem Paradise, Crysisem 2, Mirror's Edge, Medal of Honor, The Sims oraz Battlefieldem 3. Nieźle prezentowała się też paka z projektami THQ, z m.in. Darksiders, Metro 2033 czy Saints Row: The Third. Po drodze było jeszcze przykładowo Humble Double Fine Bundle z Psychonauts, Costume Quest lub Brutal Legend oraz zestaw Deep Silver z obiema częściami Dead Island, Sacred 2, Risen 2 plus także grami Saints Row.

Jeżeli ktoś śledzi blisko akcje na HB, doskonale wie, że jednodniowe wyprzedaże niegdyś się już w serwisie pojawiały, chodziło niemniej o za każdym razem nowe paczki różnych gier. Teraz jest szansa na w miarę regularne okazje na to, co nam umknęło, a było tego przez lata trochę. Nawet jeżeli część z proponowanych w paczkach projektów mocno się zestarzała, tak w dalszym ciągu dowolność w ustalaniu ceny stanowi dość silny magnes.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)