reklama

iCloud z nowymi cenami i większą ilością miejsca w chmurze

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Na niedawnej konferencji Apple poza prezentacją wielu nowych sprzętów wspomniało także o korzystnych zmianach w swojej chmurze iCloud. Dzięki nim, w tej samej, a czasem i niższej cenie otrzymamy więcej przestrzeni na nasze pliki.

Każdy użytkownik urządzeń od Apple’a otrzymje za darmo 5 GB w chmurze iCloud. To niewiele biorąc pod uwagę jej zastosowania oraz ofertę konkurencji. Nie istniały także sposoby na darowe powiększenie tej pojemności, a jedynie płatne pakiety. Teraz ich cena oraz pojemność uległy korzystnym zmianom.

Za 0,99 euro miesięcznie otrzymamy 50 GB dodatkowego miejsca, zamiast 20 jak to było poprzednio. Cena 200 GB została obniżona o 1 euro, a pakiet 500 GB zastąpiono 1 TB. U osób, które już opłacają dodatkowe pakiety w iCloud zmiany powinny pojawić się wraz z nowym okresem rozliczeniowym (miesięcznym bądź też rocznym).

© dobreprogramy

Komentarze

reklama