iDesk następcą Stefana?

Strona główna Aktualności

O autorze

Interia.pl

przygotowuje nowy komunikator internetowy iDesk umożliwiający korzystanie z serwisów i usług swojego portalu.

Aplikacja prawdopodobnie jest projektem mającym na celu dotarcie do większej grupy użytkowników niż komunikator Stefan (stworzony również przez portal Interia.pl), który aktualnie plasuje się na 7 miejscu rankingu komunikatorów z ilością 42 463 użytkowników według ostatnich wyników Megapenelu. Komunikator spełnia wszystkie podstawowe funkcje wymagane przy pracy przez tego typu oprogramowanie tzn. umożliwia prowadzenie rozmów tekstowych, audio-wideo czy wysyłanie plików do znajomych.

Dodatkowo za pomocą iDesk można oglądać telewizję internetową, odbierać pocztę, wysyłać SMSy, czytać kanały RSS, grać w gry online czy nawet tłumaczyć obcojęzyczne słowa za pomocą słownika (dostępne języki: angielski, niemiecki, francuski). To co powinno przekonać użytkowników do sprawdzenia możliwości programu iDesk, to obsługa poza swojej wewnętrznej sieci Stefan również dwóch najpopularniejszych w Polsce - Gadu-Gadu i Tlen.pl.

Wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z możliwościami najnowszej wersji beta komunikatora iDesk 0.1.0.2009 odsyłamy do strony producenta, z której można pobrać program. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy

Komentarze