bDUCnbSd
J2ME Loader ikona

J2ME Loader1.6.9-play

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

J2ME loader to emulator środowiska uruchomieniowego Java Platform,Micro Edition (J2ME), którego podstawowym zadaniem jest uruchamianie klasycznych giermobilnych z początku XXI wieku, które królowały wówczas nalepszych smartfonach Nokii, Samsunga i wielu innych producentów.

bDUCnbSf

Obecnie J2ME loader jest w stanie uruchomićzdecydowaną większość gier 2D, w tym takie hity jak TornadoMania, Mafia Wars Yakuza, War Diary: Torpedo czy znakomite DarkestFear 3: Nightmare. Emulator jest też w stanie uruchomić niektóregry 3D, w tym The Sims 3 czy Need for Speed: Carbon ale generalnienależy się jeszcze tu spodziewać kłopotów – czasem gra się wogóle nie uruchomi, czasem po prostu może brakować tu i ówdzietekstur.

Jako że były to czasy, gdy o ekranach dotykowych nikt niemyślał, emulator zapewnia wirtualną klawiaturę ekranową z opcjąprzezroczystości. Zapewnia też skalowanie obrazu, aby te gierki naekrany 320×240 pikseli jakoś wyglądały na współczesnychwyświetlaczach FullHD i lepszych, pozwala również skonfigurowaćustawienia dla każdej gry z osobna.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań307
Data aktualizacji17 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
J2ME Loader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUCnbSK
bDUCnbTb