AndroidGryDodatki i inne aplikacje dla graczyJ2ME Loader
J2ME Loader ikona

J2ME Loader1.7.8-play

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

J2ME loader to emulator środowiska uruchomieniowego Java Platform, Micro Edition (J2ME), którego podstawowym zadaniem jest uruchamianie klasycznych gier mobilnych z początku XXI wieku, które królowały wówczas na lepszych smartfonach Nokii, Samsunga i wielu innych producentów.

Obecnie J2ME loader jest w stanie uruchomić zdecydowaną większość gier 2D, w tym takie hity jak Tornado Mania, Mafia Wars Yakuza, War Diary: Torpedo czy znakomite Darkest Fear 3: Nightmare. Emulator jest też w stanie uruchomić niektóre gry 3D, w tym The Sims 3 czy Need for Speed: Carbon ale generalnie należy się jeszcze tu spodziewać kłopotów – czasem gra się w ogóle nie uruchomi, czasem po prostu może brakować tu i ówdzie tekstur.

Jako że były to czasy, gdy o ekranach dotykowych nikt nie myślał, emulator zapewnia wirtualną klawiaturę ekranową z opcją przezroczystości. Zapewnia też skalowanie obrazu, aby te gierki na ekrany 320×240 pikseli jakoś wyglądały na współczesnych wyświetlaczach FullHD i lepszych, pozwala również skonfigurować ustawienia dla każdej gry z osobna.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań441
Data aktualizacji9 lip 2023
System operacyjnyAndroid 4.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
J2ME Loader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)