WindowsGrySymulatoryKerbal Space Program

Kerbal Space Program1.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wielu ludzi marzy za młodu, by zostać astronautą, ale tylko ułamek populacji sen ten realizuje. Tym bardziej należy doceniać projekty, które pozwalają na loty w kosmos za pośrednictwem komputera. W sympatycznej grze Kerbal Space Program stajemy na czele ekspedycji złożonej z członków fikcyjnej galaktycznej rasy, chętnych założyć skafandry chroniące przed próżnią i dotrzeć tam na niebie, gdzie wzrok już nie sięga.

Rozgrywka prowadzona może być w kilku trybach. Jedni poświęcą czas karierze, czyli mozolnemu rozwijaniu kolejnych technologii, aby w zaciszu własnej stacji kosmicznej móc budować coraz bardziej zaawansowane statki. Inni będą chcieli sobie po prostu polatać, więc pobawią się w trybie tak zwanej piaskownicy, by bez większych przeszkód poruszać się po wszechświecie. Znajdzie się też coś pośrodku, dla niezdecydowanych.

Jednostki składa się część po części. Wcześniej wypada poznać rolę poszczególnych elementów, bo w przeciwnym wypadku o wypadek nietrudno. Przeoczenie ważnego detalu również może potem sporo kosztować. Za realizm odpowiada zaawansowany silnik fizyczny, byśmy mogli poczuć się trochę jak konstruktorzy z NASA. Nie bez znaczenia będzie ponadto gromadzenie surowców czy pozyskiwanie nowych danych do badań. Co dobre, gra obsługuje fanowskie modyfikacje, aby zabawa nie miała końca.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna 512 MB

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala zakosztować budowania statków kosmicznych, ograniczając jednak liczbę dostępnych opcji, a przede wszystkim części i narzędzi.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentSquad
Liczba pobrań2 763
Data aktualizacji2 lut 2021
Rozmiar pliku468.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)