Kermit Żaba, Minionki i inni pomogą wyrazić emocje w komunikatorze Skype

Kermit Żaba, Minionki i inni pomogą wyrazić emocje w komunikatorze Skype

Kermit Żaba, Minionki i inni pomogą wyrazić emocje w komunikatorze Skype
Paweł Piskurewicz
16.09.2015 15:39, aktualizacja: 16.09.2015 16:25

Mojis, taką nazwą Microsoft obdarzył nową formę emotikonów dostępnych w komunikatorze Skype. Mają nam one pomóc w lepszym wyrażeniu swoich emocji za pośrednictwem czatu.

Mojis przypominają proste, krótkie gify wzbogacone o dźwięk. Podzielono je na trzy kategorie: Hollywood z bohaterami filmów (w tym animowanych), BBC oparte o seriale i programy tej stacji oraz Muppety z bohaterami tego popularnego show. W wersji mobilnej mojis są dostępne z tego samego poziomu co klasyczne emotikony.

Przy ich użyciu należy uzbroić się w cierpliwość. Wczytanie poszczególnych mojis jak i ich przesłanie wymaga krótkiej chwili. Dodatkowo przed wysłaniem możemy taki klip obejrzeć i przesłuchać. Warto to zrobić, same grafiki pozbawione są opisów, które wskazywałyby na ich treść. Obok materiału ujrzymy też informacje o aktorze, bądź też nazwie filmu z możliwością jego zakupienia.

Obraz

Z moji mogą skorzystać posiadacze aplikacji Skype na urządzeniach z systemem Windows, OS X, Android oraz iOS. W przypadku Windows Phone i wersji przeglądarkowych komunikatora odbiorcy ujrzą komunikat o niewspieranym formacie wiadomości. To nie pierwszy raz, gdy któraś z opcji trafia jedynie na wybrane platformy, utrudniając komunikację na pozostałych. Więcej o moji można przeczytać na oficjalnym blogu Skype'a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)