Kolejna beta Microsoft Security Essentials już dostępna

Kolejna beta Microsoft Security Essentials już dostępna

Wojciech Cybulski
11.11.2010 23:46

Microsoft udostępnił kolejną betę programu antywirusowego Microsoft Security Essentials - jest ona oznaczona numerem 2.0.522.0.

Poprzednia beta MSE została wydana w lipcu 2010 roku. Wtedy też przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli, że kolejna wersja programu wzbogaci się o integrację z zaporą systemu Windows i przeglądarką Internet Explorer. Odświeżony Microsoft Security Essentials miał także zawierać udoskonalony moduł anty-malware i dodatkowe mechanizmy kontroli sieci ułatwiające odpieranie wielu typów ataków.

W jednym z najnowszych artykułów opublikowanych na strona pomocy technicznej firma dodaje, że najnowsza beta oferuje zwiększoną wydajność oraz wprowadza pewne modyfikacje w interfejsie użytkownika. Ponadto programiści tymczasowo usunęli z MSE funkcję ochrony przed zagrożeniami internetowymi, gdyż na obecnym poziomie prac powodowała ona problemy z wydajnością aplikacji.

Aktualizacje Microsoft Security Essentials do wydania 2.0.522.0 można pobrać i zainstalować bezpośrednio w Windows Update. Jest ona dostępna dla wszystkich osób, które w lipcu zapisały się do programu beta-testów MSE i posiadają zainstalowane testowe wydanie tego programu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)