Kolejny dzień Intel Developer Forum 2012 i kolejne materiały na blogu

Kolejny dzień Intel Developer Forum 2012 i kolejne materiały na blogu

13.09.2012 03:40, aktualizacja: 13.09.2012 04:05

Kolejny dzień Intel Developer Forum 2012 rozpoczął się od wystąpienia otwierającego Renee James, wiceprezes Intela odpowiedzialnej za dział usług i oprogramowania. Przekonywała, że użytkownicy oczekują tego samego oprogramowania bez względu na platformę i bez myślenia o różnicach w funkcjonalności czy obsłudze - ciekawe, czy jesteście podobnego zdania?

Na poparcie przytoczyła sporo statystyk, z których wynika, że nie opłaca się programistom skupiać wyłącznie na jednej platformie. Oczywiście, środkiem do tego celu ma być HTML5, a Intel pomoże w tym między innymi dzięki nowej odsłonie Intel Developer Zone - strefy dla programistów.

Obraz

Trzeba przyznać, że atrakcji na tegorocznym IDFie jest co niemiara. Dość powiedzieć, że jest na konferencję przybyło 5000 uczestników, dla których na trzech poziomach Moscone Center w San Francisco jest do dyspozycji aż 900 pracowników Intela, 180 sesji technicznych, 250 demonstracji i ponad setka firm partnerskich demonstrujących swoje produkty.

Staramy się na żywo wrzucać co ciekawsze atrakcje na bloga, którego śledzenie może być utrudnione ze względu na dużą różnicę czasu. Dzisiaj pojawiło się sporo zdjęć i filmów dotyczących między innymi przyszłych technologii produkcji układów scalonych (przed nami grafen i 5nm), przekonująca demonstracja Samsunga obrazująca zyski z korzystania z energooszczędnych pamięci, filmik pokazujący obsługę aplikacji desktopowych na tablecie Lenovo z Windows 8, szaleństwo form, kolorów i kształtów przeróżnych urządzeń z Windows 8 oraz film pokazujący prędkość działania notebooka z dyskiem SSHD i technologią Smart Response.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)