Konferencja Autodesk i nowe narzędzia dla Maya i 3ds Max

Konferencja Autodesk i nowe narzędzia dla Maya i 3ds Max

Wojciech Cybulski
27.09.2010 19:15, aktualizacja: 27.09.2010 21:43

Firma Autodesk znana z produkcji oprogramowania do modelowania i animacji zapowiedziała, że w przyszłym miesiącu, podczas organizowanej przez siebie konferencji zaprezentuje nowe narzędzia dla programów Maya i 3ds Max.

Impreza Digital Entertainment Conference została zaplanowana na 13 października. Podczas konferencji firma zaprezentuje między innymi nowe narzędzia dla programów Autodesk Maya i Autodesk 3ds Max. Dzięki nim aplikacje Autodesk będą mogły zaoferować użytkownikom nowe możliwości edycji 3D i poprawę w animowaniu postaci. Ponadto uczestnicy konferencji będą mogli zobaczyć zmodyfikowany interfejs użytkownika w Maya 2011 i narzędzia Graphite modeling tools oraz Slate materials editor obecne w 3ds Max 2011. Całość zostanie uzupełniona licznymi demonstracjami przygotowanymi przez ekspertów Autodesk i klientów firmy takich jak Ubisoft.

By móc uczestniczyć w konferencji online, konieczna jest bezpłatna rejestracja na stronie Digital Entertainment Conference. Poszczególne części imprezy będą dostępne w formie webcastów wyświetlanych bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)