Konkurs z diodą na półmetku, wciąż wiele nagród do zdobycia!

Konkurs z diodą na półmetku, wciąż wiele nagród do zdobycia!

Konkurs z diodą na półmetku, wciąż wiele nagród do zdobycia!
Redakcja
13.02.2017 12:24, aktualizacja: 15.02.2017 12:02

Za nami pięć dni zabawy w konkursie z diodą, który organizujemy pod patronatem merytorycznym producenta popularnego programu antywirusowego Avast Free Antivirus. Nawet jeśli dołączacie do konkursu dopiero dzisiaj, wciąż są jeszcze szanse na zgarnięcie nagród w rankingach dziennych! Spieszcie się, bo pytanie na dziś już jest dostępne!

Wiele emocji dostarczyło Wam zadanie specjalne w konkursie, wcześniej zapowiedziane, które padło w sobotę. Nie wszyscy poradzili sobie z tym zadaniem, dlatego jeśli nie czytaliście jeszcze, jak należało je rozwiązać i jesteście ciekawi, zapraszamy na redakcyjnego bloga, gdzie Docent opisuje właściwą drogę do rozwiązania tej zagadki. Wielkie gratulacje dla hornet17, który z zadaniem poradził sobie jako pierwszy z czasem 8 minut i 41 sekund! Zdobycz punktowa była pokaźna! :-)

Obraz

Wypada jeszcze krótko podsumować wszystkie Wasze dokonania, skoro jesteśmy na półmetku. Po pierwszych pięciu dniach konkursu na prowadzeniu w rankingu generalnym znajduje się WojtekC z wynikiem 3731 punktów oraz czasem 21 minut i 53 sekundy. Blisko 40 minut do drugiego gracza, Szuri21, wydaje się sporym wentylem bezpieczeństwa, ale nigdy nie wiadomo... Trzeba być czujnym! :-) Szuri21 z pewnością też czuje oddech konkurencji, bo ma zaledwie kilkuminutową przewagę nad trzecim uczestnikiem konkursu, mordzio. Tak naprawdę jednak ranking w połowie konkursu jest jeszcze bardzo niemiarodajny, wszystko może się tu zmienić... Zarówno liderom, jak i wszystkim uczestnikom życzymy więc powodzenia i udanej zabawy!

Tylko liderzy rankingów dziennych mogą być pewni wygranej, tam nic już się nie może zmienić. Na liście zwycięzców mamy już użytkowników: dete89, edd82, Quoyque, hornet17 oraz dansys80. Codziennie losowaliśmy także kubki wśród wszystkich graczy dnia poprzedniego. Do tej pory otrzymali je: Agnes.87, annsk, Szern, majster_1976 oraz ttomas. Gratulujemy!

Obraz

Przypominamy, że konkurs polega na odpowiadaniu na pytania lub rozwiązywaniu zadań specjalnych. Codziennie o losowej godzinie aktywowane jest jedno pytanie, a w rankingu oprócz poprawności odpowiedzi (500 punktów) liczy się także czas jej udzielenia (do 250 punktów bonusowych, ich liczba maleje z kazdą minutą). Ostatnie pytanie padnie 17 lutego, a po zakończeniu konkursu podsumujemy ranking generalny. Na zdobywcę pierwszego miejsca czeka wyjątkowy notebook dla graczy Dell Inspiron 7567, zaś drugie miejsce nagrodzimy smartfonem Samsung Galaxy S7. Uczestnik z trzecią lokatą otrzyma natomiast notebooka/tablet Lenovo IdeaPad Miix 700. To oczywiście nie koniec, bo czołowa dziesiątka zdobędzie dodatkowo kubek portalu dobreprogramy, a 100 najlepszych – roczne licencje na Avast Premier.

Zwycięzca każdego rankingu dziennego otrzymuje z kolei pendrive Kingston 64GB DataTraveler R30G2 oraz kubek, lub słuchawki HyperX Cloud Headset oraz kubek, jeśli tego dnia pojawiło się zadanie specjalne. Codziennie losujemy też jeden kubek spośród wszystkich, którzy po prostu wzięli udział w zabawie dnia poprzedniego, niezależnie od poprawności odpowiedzi i miejsca w rankingu.

Przypominamy również i polecamy naszą konkursową aplikację mobilną, która pomoże Wam być na bieżąco z pytanami oraz Waszą pozycją w rankingu, a także w razie czego pozwoli udzielić szybko odpowiedzi na pytanie, bez potrzeby sięgania do komputera. Jest ona dostępna w naszym katalogu z aplikacjami mobilnymi, w wersji dla Androida oraz iOS.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (147)