ksara Faktury ksara Faktury 2.53

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ksara Faktury to intuicyjny program do fakturowania, dedykowany dla sektora MŚP. Zaletą programu jest obsługa nieograniczonej liczby sprzedawców w ramach jednej licencji.

ksara Faktury pozwala wystawiać Faktury VAT, VAT MP, VAT RR, proforma, faktury odwrotnie obciążone, zaliczkowe i końcowe, z marżą, a także duplikaty i dokumenty korygujące. Można też wystawiać faktury walutowe z wartością VAT w złotówkach oraz rachunki i dowolnie dobrać system numeracji. Nie zabrakło rejestru sprzedaży i płatności, dzięki czemu można znaleźć zalegających kontrachentów. Program obsługuje waluty: PLN, EUR, USD, AUD, CAD, CHF, GBP, JPY i RUB. Ceny produktów można podawać netto i brutto. Każdy sprzedawca może mieć przypisanych kilka kont bankowych.

Program pozwala generować zestawienia dokumentów i podejrzeć przygotowane do druku pliki. Wiele czynności można wykonać automatycznie. Faktury można także wysyłać e-mailem i umieszczać na nich kod QR do płatności mobilnych i osobne logo firmy dla każdego ze sprzedawców. Program ksara Faktury wystawia dokumenty dostosowane do zmian od 1 stycznia 2014 i ma możliwość generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).

Wersja demonstracyjna programu nie pozwala na drukowanie faktur. Można zwrócić się do producenta o licencję czasową, by przetestować wszystkie funkcje programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!