Która przeglądarka jest najlepsza?

Która przeglądarka jest najlepsza?

Redakcja
27.06.2011 14:10

Na rynku jest sporo przeglądarek. Do najpopularniejszych z nich należą Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera i Safari. Każda z nich potrafi wyświetlać strony internetowe i każda z nich spełnia swoje podstawowe funkcje. Dlaczego zatem należy się zastanowić nad wyborem przeglądarki, a nie wybierać pierwszej z brzegu skoro i tak każda z nich robi mniej więcej to samo? Powodów może być kilka: funkcjonalność, wykorzystanie zasobów systemowych, prędkość uruchamiania czy szybkość działania z nowoczesnymi aplikacjami webowymi.

Postanowiliśmy ułatwić Wam nieco poruszanie się wśród przeglądarek oraz zachęcić do samodzielnego przetestowania i wybrania tej najlepszej dla siebie. W naszym teście staramy się przybliżyć funkcje najpopularniejszych przeglądarek oraz sprawdzamy, która działa najszybciej zarówno w kwestii uruchomienia, jak również wczytywania stron. Jak duże mogą to być różnice? Przekonajcie się sami...

Wszystkich zainteresowanych wynikami naszego testu zapraszamy do artykułu Test przeglądarek internetowych 2011. W podsumowaniu każdy z Was może również wziąć udział w sondzie odpowiadając na pytanie „Która przeglądarka Twoim zdaniem jest najlepsza?”.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)