r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

kuchnia+ 1.2.3

Strona główna Android Dom Programy kulinarne

Aplikacja kuchnia+ to przygotowana przez Canal+ książka kucharska, w której znajdziemy dania proponowane przez mistrzów kuchni znanych z programów kulinarnych. Przygotowanie wielu dań można obejrzeć na filmach dostępnych w aplikacji.

W aplikacji przepisy zostały podzielone na kategorie pod względem typów dań, okazji, a także kraju pochodzenia. Możemy tu znaleźć sposoby przygotowania ciast, dań dietetycznych, wegetariańskich, mięsnych, rybnych, z makaronu, placków i placuszków, sosów, sałatek, ciekawych napojów i wiele innych. Na liście kategorii nie zabrakło dań wigilijnych, na Boże Narodzenie i wielkanocnych.

W części aplikacji poświęconej kuchniom świata znalazły się dania z wielu krajów i kultur. Zostały posortowane według kraju, kultury lub części świata, z którego pochodzą.

Bazę przepisów można przeszukiwać, także filtrując propozycje opatrzone filmem. Najciekawsze można dodać do ulubionych, by zawsze mieć je pod ręką.

Poza informacjami o daniach można też dowiedzieć się więcej o programach kulinarnych na kanale Canal+ Kuchnia i ich gospodarzach. Do pobierania przepisów aplikacja wymaga połączenia z Internetem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

12 aplikacji, z którymi ugotujesz 12 wigilijnych potraw

40
18.12.2015  •  Anna Rymsza

Do Świąt Bożego Narodzenia został niecały tydzień i najwyższa pora zająć się przygotowaniami i oczywiście obmyślić jadłospis. Zebraliśmy dla Was kilka aplikacji, które pomogą przygotować potrawy i desery, zrobić zakupy, a także znaleźć inspirację, jeśli ktoś ma ochotę wyjść poza kanon polskich dań wigilijnych. Zamiast książki kucharskiej kuchnia+ Aplikacja kuchnia+ to stworzona przez Canal+ książka kucharska na tablety i smartfony, w której znajdziemy dania przygotowane przez mistrzów kuchni znanych z programów kulinarnych. Przygotowanie wielu dań można obejrzeć na filmach dostępnych w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.