kuchnia+ kuchnia+ 1.2.3

Strona główna Android Dom Programy kulinarne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja kuchnia+ to przygotowana przez Canal+ książka kucharska, w której znajdziemy dania proponowane przez mistrzów kuchni znanych z programów kulinarnych. Przygotowanie wielu dań można obejrzeć na filmach dostępnych w aplikacji.

W aplikacji przepisy zostały podzielone na kategorie pod względem typów dań, okazji, a także kraju pochodzenia. Możemy tu znaleźć sposoby przygotowania ciast, dań dietetycznych, wegetariańskich, mięsnych, rybnych, z makaronu, placków i placuszków, sosów, sałatek, ciekawych napojów i wiele innych. Na liście kategorii nie zabrakło dań wigilijnych, na Boże Narodzenie i wielkanocnych.

W części aplikacji poświęconej kuchniom świata znalazły się dania z wielu krajów i kultur. Zostały posortowane według kraju, kultury lub części świata, z którego pochodzą.

Bazę przepisów można przeszukiwać, także filtrując propozycje opatrzone filmem. Najciekawsze można dodać do ulubionych, by zawsze mieć je pod ręką.

Poza informacjami o daniach można też dowiedzieć się więcej o programach kulinarnych na kanale Canal+ Kuchnia i ich gospodarzach. Do pobierania przepisów aplikacja wymaga połączenia z Internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!