bEhEQhEB
Leo's Fortune ikona

Leo's Fortune

Strona głównaAndroidGryPlatformoweLeo's Fortune
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Leo's Fortune to jeden z tych tytułów, które łączą prosty i sprawdzony pomysł na rozgrywkę z niebanalnym, wręcz artystycznym wykonaniem. Dzięki temu gra znacznie wyrasta ponad swoją konkurencję.

bEhEQhED

Leo's Fortune swoim wykonaniem i narracją przypomina baśń. W świat gry wprowadza nas intro, a kolejne wątki fabularne uzasadniają podróż naszego bohatera. Choć jest to tylko dodatek, bardzo dobrze spina pozostałe elementy tego tytułu. Mechanizm rozgrywki to połączenie platformówki z grą logiczną.

Zagadki w dużej mierze skupiają się na specjalnych zdolnościach naszego bohatera. Może on zmieniać swoją wielkość, kurcząc się, bądź też nadymając niczym balon. Misje podzielono na kilka aktów, wraz z nowymi wyzwaniami otrzymujemy graficzne podpowiedzi jak je rozwiązać.

Ważnym elementem platformówek jest sterowanie. Mamy tu dwa modele: klasyczny oparty o przyciski oraz domyślny i bardziej wygodny oparty o gesty. Z poziomu opcji możemy dowolnie je przełączać. Leo's Fortune wspiera integrację z Google Play Gry co zapewnia nam nie tylko synchronizację stanów gry, ale też odblokowywanie osiągnięć. Najważniejszym elementem jest jednak oprawa. To ona wyróżnia ten tytuł na tle innych. Piękna baśniowa grafika, dopełniona klimatyczną muzyką i narracją bohatera. Choć gra nie posiada wersji próbnej, zdecydowanie warta jest swej ceny.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań125
Data aktualizacji3 lut 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Leo's Fortune ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhEQhFi
bEhEQhFz