lessmsi 1.8.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

lessmsi to narzędzie do przeglądania i wyodrębniania zawartości plików MSI, które oferuje zarówno graficzny interfejs użytkownika, jak i dostęp do wiersza poleceń.

Korzystanie z lessmsi jest bardzo proste. Wystarczy bowiem określić ścieżkę danego pliku MSI i kliknąć przycisk „extract”, czyli rozpakuj. Operację tę wykonamy także za pomocą wiersza poleceń przy użyciu komendy „lessmsi x []”. Szczegółowe informacje na temat zawartości rozpakowywanego pliku MSI znajdziemy w poszczególnych zakładkach.

lessmsi może być zintegrowany z Eksploratorem Windows, co okaże się przydatne wśród użytkowników regularnie korzystających z plików MSI. Możemy kliknąć prawym przyciskiem myszy na danym pliku MSI i z rozwijanego menu wybrać opcję rozpakowywania do nowego folderu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!