bESSyLxh
Lock Me Out – Freedom from phone addiction ikona

Lock Me Out – Freedom from phone addiction6.5.3

Strona głównaAndroidZdrowie i aktywnośćRelaks i koncentracjaLock Me Out – Freedom from phone addiction
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lock Me Out to aplikacja dla osób chcących oderwać się na dłużej od smartfonu i mieć gwarancję, że nie będą go używać w zaplanowanym czasie. Aplikacja daje możliwość całkowitego blokowania smartfonu na wyznaczony czas albo według harmonogramu.

bESSyLxj

Aplikacja daje dwie możliwości – pozwala zablokować smartfon tak, by wciąż dostępny był ekran blokowania (przydatne jeśli korzystamy ze smartfonu jak z zegarka), a w wersji płatnej także całkowicie – wtedy ekran w ogóle nie będzie się włączał. Blokada działa także po ponownym uruchomieniu smartfonu, jeśli damy aplikacji możliwość uruchamiania się w tle.

Aplikacja pozwala szybko zablokować smartfon jednym przyciskiem na 15 minut, pół godziny, godzinę, dwie lub trzy. Ponadto można ustawić blokadę na dowolny czas oraz zaplanować blokadę między wyznaczonymi godzinami. Aplikacja daje też możliwość zaplanowania codziennych blokad – na przykład codziennie wieczorem przez 2 godziny.

Kolejnym typem blokady jest automatyczna blokada na podstawie intensywności korzystania ze smartfonu. Aplikacja może monitorować jak długo ekran jest włączony i jak często na niego spoglądamy. Na tej podstawie może powiadamiać o nadmiernym korzystaniu ze smartfonu, a także automatycznie zablokować urządzenie.

W płatnej wersji aplikacji można także zdefiniować listę aplikacji, z których możemy korzystać mimo blokady – na przykład aplikacje do czytania podczas wieczornego „odłączenia” albo tylko aplikacje potrzebne w pracy.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentTeqTic
Liczba pobrań97
Data aktualizacji22 lis 2021
System operacyjnyAndroid Android 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Lock Me Out – Freedom from phone addiction ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESSyLxt
Komentarze (0)
bESSyLyf