AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweLooking for Twitter
Looking for Twitter ikona

Looking for Twitter

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Looking for Twitter to klient serwisu społecznościowego Twitter, przeznaczony na urządzenia z systemem Android Wear. Program pozwala przeglądać strumień tweetów, przejrzeć dotyczące użytkownika wzmianki, komponować wpisy i zapisywać je do późniejszej lektury.

Gdy zainstalujemy aplikację, czeka nas wstępna konfiguracja do wykonania na smartfonie. Pierwszym krokiem będzie autoryzacja dostępu do konta na Twitterze, a następnie zalogowanie się do usługi Pocket, by móc zapisywać tweety na później. Wybierzemy też liczbę wpisów z Twittera, które mają być dostępne podczas jednorazowego przewijania listy na ekranie smartzegarka.

Na smartzegarku zaś, Looking for Twitter pozwala przeglądać strumień twitterowych wpisów. Są one podane w ascetycznej formie, bo bez fotografii lub zdjęć autorów wpisów. Każdego tweeta możemy podać dalej, oznaczyć jako lubianego lub odpowiedzieć na niego. Program pozwala też komponować własne tweety, przeglądać wpisy użytkowników dodanych do naszych list, a także przeglądać wzmianki, w których nas oznaczono. Aplikacja zawiera też skromną opcję personalizacji wyglądu, a do wyboru mamy motyw niebieski lub czarny.

Looking for Twitter jest dostępna za darmo i jest ciekawą propozycją dla osób, które aktywnie korzystają z Twittera i chcą mieć podgląd najnowszych treści na smartzegarku z Androidem Wear.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań74
Data aktualizacji22 wrz 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Looking for Twitter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)