AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweMaki for Facebook & Twitter
Maki for Facebook & Twitter ikona

Maki for Facebook & Twitter4.9.6.3 marigold

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Maki to superlekki klient Facebooka, wykorzystujący interfejs webowej wersji najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie, podłączony do natywnych kontrolek Androida. W rezultacie dostajemy aplikację szybciej działającą, zużywającą mniej pamięci i mniej energii, niż oficjalna aplikacja Facebooka. Dodatkowo możemy za pomocą Maki przeglądać też Twittera i Instagrama – a wszystko to w 11 ładnych motywach do wyboru, w tym dwóch nocnych.

Maki daje szybki dostęp do Facebooka z poziomu innych aplikacji, pozwala szybko sprawdzić otrzymane wiadomości i powiadomienia, wspiera czytnik linii papilarnych dla ochrony danych użytkownika, oferuje system zakładek, aby szybko wrócić do wpisów, które uznaliśmy za interesujące, a to wszystko mieści się raptem w 22 megabajtach.

Wszystkim tym, którym za często kończy się bateria, polecamy pozbyć się aplikacji Facebooka, a zamiast niej spróbować Maki. Aplikacja ta oferuje specjalny tryb energooszczędny, pozwalający w stosunku do oryginalnej aplikacji Facebooka wydłużyć czas pracy nawet o 2-3 godziny.

Co ciekawe, Maki nie tylko jest za darmo, ale też nie wyświetla żadnych własnych reklam. Producent oferuje płatną wersję Maki Plus, która potrafi zablokować wszystkie reklamy emitowane przez Facebooka.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSunshine Apps
Liczba pobrań211
Data aktualizacji31 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Maki for Facebook & Twitter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)