AndroidZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościMapMyRun

MapMyRun23.14.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem czy masz już spore doświadczenie w bieganiu, ta aplikacja ma wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać motywację do osiągnięcia swoich założonych celów.

Skorzystaj z indywidualnych planów treningowych i ułatwiających bieganie wskazówek trenerskich oraz dołącz do inspirującej społeczności ponad 60 milionów sportowców, którzy dzielą Twoje zaangażowanie w poprawę zdrowia i kondycji.

ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJAMI I URZĄDZENIAMI TYPU WEARABLES

Połączenie z obuwiem Under ArmourZaawansowane wskaźniki, takie jak długość kroku, kąt uderzenia stopy i czas kontaktu z podłożemTrening formy, aby poprawić Twój biegRok bezpłatnego korzystania z aplikacji UA MapMyRun MVPSynchronizację z najnowszymi aplikacjami i większością urządzeń typu wearables, w tym z Google Fit, Android Wear, Garmin, Fitbit, Suunto i wieloma innymi.Otrzymywanie wizualnych, dotykowych i dźwiękowych informacji o postępach w czasie rzeczywistymMożliwość importu danych do dalszej analizy treningówPołączenie z aplikacją MyFitnessPal, aby śledzić spożycie kalorii i ich spalanie.

ŚLEDŹ SWOJE TRENINGI I TWÓRZ ICH MAPĘ

Możesz śledzić ponad 600 aktywności, w tym bieganie, jazdę na rowerze, marsze, treningi na siłowni, trening crossowy, jogę i wiele innych.Korzystaj z dźwiękowych wskazówek treningowych dotyczących typowych statystyk, takich jak tempo, dystans i czas trwania.Wyszukuj, twórz i udostępniaj ulubione trasy biegowe.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI

Połącz się ze znajomymi i innymi sportowcami, aby zyskać odpowiednią motywację.Udostępniaj treningi w swoich ulubionych sieciach społecznościowych.Dołącz do wyzwań, aby rywalizować z innymi, piąć się w tabeli liderów i wygrywać niesamowite nagrody.

TRENUJ JAK PROFESJONALISTA DZIĘKI FUNKCJOM PREMIUM W WERSJI MVP

Śledzenie na żywo – udostępniaj swoją bieżącą lokalizację w czasie rzeczywistym.Indywidualne plany treningowe – bezpiecznie i skutecznie osiągaj cele związane z utratą wagi lub bieganiem.Dźwiękowe wskazówki treningowe – ustaw cel biegu pod kątem tempa, kadencji, dystansu, czasu trwania, kalorii i innych parametrów.

Jeśli ulepszysz subskrypcję do wersji premium MVP, płatność zostanie pobrana z Twojego konta Google Play po potwierdzeniu zakupu. Miesięczna subskrypcja kosztuje 5,99 USD, natomiast roczna subskrypcja – 29,99 USD lub 2,50 USD miesięcznie. Subskrypcja odnawia się automatycznie, chyba że zostanie anulowana co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącego okresu. Przy odnowieniu subskrypcji nie wzrosną jej koszty.

Subskrypcjami można zarządzać i wyłączyć automatyczne odnawianie w Ustawieniach konta w sekcji „Subskrypcje” w sklepie Google Play po zakupie. Po dokonaniu zakupu nie można anulować bieżącego okresu. Jeśli użytkownik zdecyduje się na wykupienie subskrypcji premium MVP, każda niewykorzystana część bezpłatnego okresu próbnego przepada.

Uwaga: stałe korzystanie z GPS działającego w tle może znacznie zmniejszyć żywotność baterii.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań785
Data aktualizacji22 lut 2024
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)