reklama

maszfakture.pl 1.20.16

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

maszfakture.pl to innowacyjna aplikacja, umożliwiająca przesyłanie faktur drogą elektroniczną pomiędzy różnymi systemami handlowymi i księgowymi. Umożliwia szybkie dostarczanie wystawionych dokumentów do systemu handlowego klienta lub systemu księgowego biura rachunkowego.

Opisywany program jest zgodny z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa o rachunkowości i daje możliwość importu faktur w postaci elektronicznej od klientów bezpośrednio do najpopularniejszych aplikacji handlowych i księgowych takich producentów jak m.in. Comarch, InsERT, Sage czy Asseco. maszfakture.pl pozwala oszczędzić przedsiębiorcy i jego kontrahentom ogrom czasu potrzebnego na ręczne przepisywanie faktur do programów handlowych i księgowych, a także umożliwi uniknięcie niepotrzebnych błędów i pomyłek.

Olbrzymią zaletą maszfakture.pl jest jego bardzo prosta obsługa oraz przyjazny nawet mniej doświadczonym użytkownikom interfejs. Aplikacja w podstawowym wariancie jest bezpłatna dla firm oraz biur rachunkowych. Więcej informacji o oferowanych abonamentach znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej produktu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 09.07.2018 08:41

@Anonim (niezalogowany): "Ale jaja! Ale jaja!"

  #2 21.06.2018 12:23

@ZawiedzionyPoszukiwacz (niezalogowany): odpowiadam jako przedstawiciel maszfakture.pl rozumiem, że maksymalne uproszczenie jest pożądane, ale proszę mieć na uwadze, że w systemie przesyłamy faktury, które często są tajemnicą firmy. rejestracja i podanie NIPu jest konieczne do eliminowania nadużyć, wysyłający jak i odbierający faktury musi być zidentyfikowany. Firmy tego oczekują, podobnie jak szyfrowania transmisji, bezpiecznego przechowywania itp, nie może być sytuacji, że dostęp do systemu jest bez ograniczeń. A jeśli chodzi tylko o przetestowanie, do założenia konta wymagany jest tylko mail i NIP, prościej już chyba nie można. Pozdrawiam Tomek

  #1 16.05.2018 17:11

Kompletna klapa. W opisie brak informacji, że bez rejestracji na stronie producenta, która koniecznie chce znać mój NIP, nie da się przetestować programu ponieważ widzimy tylko okienko logowania.

reklama