AndroidRozrywka i hobbyOdtwarzacze audiobookówMaterial Audiobook Player
Material Audiobook Player ikona

Material Audiobook Player8.1.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Material Audiobook Player to rozbudowana i co najważniejsze darmowa aplikacja do obsługi audiobooków. Jej autorzy spory nacisk położyli także na wygląd i dopasowanie programu do wytycznych material design.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od dodania audiobooków. Wybieramy poszczególne książki z pamięci urządzenia, bądź też cały folder w którym się znajduję. Niestety zabrakło wsparcia dla innych, zewnętrznych rozwiązań, takich jak chociażby chmury. Przy dodawaniu audiobooka zostaniemy dodatkowo zapytani czy ma on być ukryty, co sprawi, że nie będzie widoczny w zwykłych odtwarzaczach muzycznych. Bardzo przydatne rozwiązanie.

Podczas słuchania możemy skorzystać z zakładek, ustawić automatyczne wyłączenie po określonym czasie, a także zmienić szybkość czytania od 0,5 do x2. Z poziomu opcji ustawimy dodatkowo o ile sekund ma nas przenosić przycis przewijania, zmienimy motyw z jasnego na ciemny, czy też aktywujemy opcje automatycznego dodawani zakładek podczas ustawionej drzemki.

Jak już było wspomniane Material Audiobook Player to aplikacja całkowicie darmowa. Jeżeli przypadnie nam do gustu, z poziomu programu możemy wesprzeć autora jedną z kilku kwot.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 371
Data aktualizacji17 mar 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Material Audiobook Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)