Microsoft dopieszcza Androida. Przetestuj nową wersję Arrow Launcher

Microsoft dopieszcza Androida. Przetestuj nową wersję Arrow Launcher

Microsoft dopieszcza Androida. Przetestuj nową wersję Arrow Launcher
22.08.2016 18:50

Microsoft ma własny mobilny system operacyjny. Mimo tego, ostatnio woli rozwijać oprogramowanie na konkurencyjne systemy. Nie powinno to dziwić, w końcu tylko tam może dotrzeć do odpowiednio dużego grona odbiorców. Arrow Launcher dla Androida właśnie dostał pokaźną aktualizację, dzięki której wygląda dojrzalej od interfejsu Windows 10 Mobile.

W Redmond tak polubili Androida, że oprócz typowych aplikacji, takich jak Word, Excel czy OneDrive, postanowili wydać własnego launchera. Arrow charakteryzuje się prostotą, spójnym interfejsem i funkcjami, które jak najbardziej zasługują na uwagę. Widać, że projekt stworzony w ramach Microsoft Garage to dopracowana alternatywa dla domyślnego interfejsu w smartfonie z Androidem.

Obraz

Najnowsza aktualizacja podnosi numerek Arrow Launcher do wersji 2.2, przynosząc ze sobą pokaźną paczkę pozytywnych zmian. Centrum nadal jest ekran główny, ale w przeciwieństwie do poprzednich odsłon, dostaliśmy większe możliwości personalizacji. Wcześniej umieszczane były na nim aplikacje według częstotliwości używania. W końcu mamy możliwość ręcznego ustawienia aplikacji.

Nowa wersja przynosi łatwą metodę blokowania ekranu – należy dwukrotnie dotknąć w dowolnym miejscu na jednym z ekranów głównych. Początkowo korzystanie z tej funkcji może być uciążliwe, niejednokrotnie możemy przypadkowo zablokować ekran, ale z czasem podwójne stukanie w ekran powinno być metodą wygodniejszą niż sięganie do fizycznego przycisku blokady, zwłaszcza w przypadku dużych smartfonów.

Obraz

Po przesunięciu w lewo zobaczymy ekran Ostatnie. Teraz po przytrzymaniu palca na wybranym zdjęciu zyskamy dostęp do szybkiego udostępnienia i opcji ukrycia zdjęcia na liście. Trzecia możliwość to utworzenie kolażu – możemy tworzyć notatki na zdjęciu. Niestety jesteśmy ograniczeni wyłącznie do dwóch kolorów, zabrakło także bardziej rozbudowanych opcji edycji.

Jeśli ktoś znudził się domyślnym wyglądem systemu, to warto sprawdzić aplikację Microsoftu. Najnowszą wersję Arrow Launchera znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)