AndroidZdrowie i aktywnośćAplikacje dla kobietMoja Ciąża
Moja Ciąża ikona

Moja Ciąża2.4.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moja Ciąża to rozbudowana aplikacja zawierająca zbiór narzędzi i informacji dla kobiet oczekujących dziecka. Pozwala nie tylko lepiej monitorować przebieg cięży, ale także zapoznać się z dobrymi praktykami odnośnie tego okresu życia matki i dziecka.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od podania ustalonej daty porodu, w przypadku gdy jej nie znamy, możemy podać termin ostatniego krwawienia. Na podstawie tych danych program dopasuje treść do aktualnego zaawansowania ciąży.

Ekran główny prezentuje ile dni pozostało do porodu, pozwala sprawdzić jak wielkie jest nasze dziecko oraz jego przybliżoną wagę. Po prawej u góry znajduje się rozwijane menu. Znajdziemy tam zbiór narzędzie, które mogą okazać się przydatne. Kalendarz, kontroler wagi, stoper do mierzenia skurczy czy też zestaw informacji o wyprawce dla matki i dziecka. W części poradnikowej przeczytamy także o zalecanych i zabronionych ćwiczeniach.

Interfejs programu na pierwszy rzut oka prezentuje się dobrze. Niestety jest w nim kilka błędów. Po nie wszystkie opcje czytelnie przedstawiają swoje zastosowanie, po drugie czasem na ekranie jest zbyt dużo wolnego miejsca. Program dostępny jest za darmo, zawiera reklamy u dołu ekranu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMobiem
Liczba pobrań147
Data aktualizacji23 sie 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Moja Ciąża ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)