bEhGZYQB

Moja Ciąża

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moja Ciąża to aplikacja stworzona z myślą o rodzicach oczekujących potomstwa. Zawiera zbiór informacji i porad przydatnych przez cały okres ciąży.

bEhGZYQD

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od podania ustalonej daty porodu, w przypadku gdy jej nie znamy, możemy podać termin ostatniego krwawienia. Na podstawie tych danych program dopasuje treść do aktualnego zaawansowania ciąży. Ekranu główny dzieli się na dwie części: start oraz menu.

Pierwsza z nich prezentuje ile dni pozostało do porodu, pozwala sprawdzić jak wielkie jest nasze dziecko oraz jego przybliżoną wagę. Menu to zbiór narzędzie, które mogą okazać się przydatne. Znajdziemy tam kalendarz, kontroler wagi, stoper do mierzenia skurczy czy też zestaw informacji o wyprawce dla matki i dziecka. W części poradnikowej przeczytamy także o zalecanych i zabronionych ćwiczeniach.

Interfejs programu prezentuje się bardzo schludnie i czytelnie. Nawigacja nie powinna sprawiać problemu. Ponieważ Moja Ciąża dostępna jest za darmo, wyświetla reklamy u dołu ekranu. Nie są one jednak zbyt uciążliwe.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMobiem
Liczba pobrań81
Data aktualizacji24 paź 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhGZYRi
bEhGZYRz