r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

momondo - Cheap flights, hotels & travel 7.89.0

Strona główna iOS Podróże i transport Połączenia lotnicze

Momondo to wyszukiwarka lotów i hoteli w jednej aplikacji, dzięki której można zaplanować w całości podróż z noclegiem. Wyszukiwarka korzysta z danych różnych linii lotniczych, biur podróży i hoteli, pokazując wyniki z wielu źródeł w jednym miejscu.

Galeria programu

Ogromną zaletą momondo jest możliwość wyszukiwania i porównywania ofert z całego świata w jednym miejscu. Najtańsze loty są prezentowane na wygodnej liście, można też posortować je według czasu podróży. Co ważne, aplikacja pokazuje również, jakie czynniki mają wpływ na cenę lotu.

Po wybraniu hotelu lub lotu Momondo przekieruje użytkownika do strony, gdzie można dokonać rezerwacji. Momondo to jedynie wyszukiwarka i nie zajmuje się sprzedażą ani rezerwacjami.

Do aplikacji można się zalogować Facebookiem, kontem Google lub klasycznie przez e-mail i hasło. W ustawieniach konta można wybrać waluty, ulubione loty i hotele, alarmy cenowe, można też otrzymywać propozycje podróży i przewodniki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z Momondo znajdziesz lot i hotel w jednej aplikacji

9
OPROGRAMOWANIE 04.01.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

W Polsce od niedawna działa ceniona wyszukiwarka lotów i hoteli Momondo. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest możliwość zaplanowania lotów i hoteli w jednej aplikacji dla Androida i iOS. Dodatkowo na stronie Momondo można znaleźć także wypożyczalnie samochodów i ustalić powiadomienia o lotach w określonych cenach. Można również włączyć otrzymywanie różnych informacji o ciekawych wycieczkach, które posłużą za inspirację dla kolejnych wypraw. To świetne rozwiązanie zwłaszcza teraz, bo najwyższa pora zacząć planować ferie zimowe. Wyszukiwarka Momondo korzysta z danych różnych linii lotniczych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.