r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

momondo - Cheap flights, hotels & travel 7.89.1

Strona główna iOS Podróże i transport Połączenia lotnicze

Momondo to wyszukiwarka lotów i hoteli w jednej aplikacji, dzięki której można zaplanować w całości podróż z noclegiem. Wyszukiwarka korzysta z danych różnych linii lotniczych, biur podróży i hoteli, pokazując wyniki z wielu źródeł w jednym miejscu.

Ogromną zaletą momondo jest możliwość wyszukiwania i porównywania ofert z całego świata w jednym miejscu. Najtańsze loty są prezentowane na wygodnej liście, można też posortować je według czasu podróży. Co ważne, aplikacja pokazuje również, jakie czynniki mają wpływ na cenę lotu.

r   e   k   l   a   m   a

Po wybraniu hotelu lub lotu Momondo przekieruje użytkownika do strony, gdzie można dokonać rezerwacji. Momondo to jedynie wyszukiwarka i nie zajmuje się sprzedażą ani rezerwacjami.

Do aplikacji można się zalogować Facebookiem, kontem Google lub klasycznie przez e-mail i hasło. W ustawieniach konta można wybrać waluty, ulubione loty i hotele, alarmy cenowe, można też otrzymywać propozycje podróży i przewodniki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z Momondo znajdziesz lot i hotel w jednej aplikacji

9
OPROGRAMOWANIE 04.01.2017 | Anna Rymsza

W Polsce od niedawna działa ceniona wyszukiwarka lotów i hoteli Momondo. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest możliwość zaplanowania lotów i hoteli w jednej aplikacji dla Androida i iOS. Dodatkowo na stronie Momondo można znaleźć także wypożyczalnie samochodów i ustalić powiadomienia o lotach w określonych cenach. Można również włączyć otrzymywanie różnych informacji o ciekawych wycieczkach, które posłużą za inspirację dla kolejnych wypraw. To świetne rozwiązanie zwłaszcza teraz, bo najwyższa pora zacząć planować ferie zimowe. Wyszukiwarka Momondo korzysta z danych różnych linii lotniczych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.