Mortal Kombat na urządzenia przenośne nie będzie tym, czego się spodziewaliście

Mortal Kombat na urządzenia przenośne nie będzie tym, czego się spodziewaliście
02.03.2015 17:13
Mortal Kombat na urządzenia przenośne nie będzie tym, czego się spodziewaliście

Komputerowcy oraz konsolowcy powoli odliczają czas do kwietniowej premiery bijatyki Mortal Kombat X, a twórcom gry z NetherRealm Studios najwidoczniej praca nad nią idzie bardzo sprawnie, bo ujawnili również wydanie tytułu na urządzenia przenośne. Ta wersja będzie się jednak nieco różnić od tych większych. Po pierwsze, produkt ten pobierzemy sobie za darmo, a po drugie, oto nadchodzi bardzo brutalna... karcianka.

Mortal Kombat X na urządzenia mobilne ogłoszony!

Pretekstem do krwawej wymiany ciosów w pełnym 3D stanie się kolekcjonowanie coraz potężniejszych kart, które wykorzystamy w boju. To wciągać ma na tyle, żeby do gry planowanej na mocniejsze urządzanie z iOS i Androidem na pokładzie chciało się codziennie wracać. Ponoć graficznie ujrzymy zupełnie nową jakość na ekranikach ulubionych przenośnych systemów. Zarówno wersja PC, jak też konsolowe, napędzane są technologią Unreal Engine 4, która ma również swoją wersję mobilną, więc na pewno będzie na czym oko zawiesić. Podobno przy odrobinie samozaparcia odblokujemy tutaj większość ciosów (w tym tzw. Fatalities, czyli ruchy wykończeniowe) i postaci znanych z serii, by potem skorzystać z nich w walkach online z innymi żądnymi wrażeń graczami.

Przenośny Mortal Kombat ma być ponadto sposobem na pozyskanie różnych ciekawych bonusów w pełnej wersji najnowszej bijatyki (i odwrotnie), jeśli ktoś zdecyduje się na powiązanie obu produktów ze swoim kontem WBPlay. Pobierzemy go ze sklepów Google Play oraz App Store w okolicach premiery gry głównej, czyli 14 kwietnia. Dodatkową motywacją do zbierania kart stanie się system wyzwań oraz osiągnięć, oczywiście odpowiednio premiujący wytrwałych. O mikrotransakcjach na chwilę obecną się milczy.

W temacie wymiany ciosów między fikcyjnymi postaciami, kierowanymi ruchami palca, ludzie z NetherRealm nie są nowicjuszami. Pozwolili nam już wcielić się w mrocznego Bruce'a Wayne'a w pelerynie w Batman: Arkham City Lockdown czy inne postacie znane z komiksów wydawnictwa DC w grze towarzyszącej debiutowi Injustice: Gods Among Us. Tym razem chcą zaskoczyć fanów iPadów, iPhone'ów, iPodów i tabletów oraz smartfonów z Androidem tytułem przede wszystkim niezwykle krwistym, z brutalnością wyniesioną na abstrakcyjny poziom, także w kwestii fenomenalnej oprawy wizualnej.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)