AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieMy Diet Coach - Weight Loss
My Diet Coach - Weight Loss ikona

My Diet Coach - Weight Loss

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja My Diet Coach - Weight Loss pomoże w utrzymywaniu diety, prowadzeniu zdrowego trybu życia i zrzucaniu zbędnych kilogramów. Pozwala m.in. monitorować postępy w odchudzaniu i oferuje porady dotyczące prawidłowego żywienia.

Po zainstalowaniu, aplikacja pyta o wagę i płeć użytkownika, a także o docelową wagę, którą chcemy osiągnąć. Po podaniu tych danych, możemy ustawić przypomnienie (wyświetlane np. co kilka godzin, codziennie, co tydzień lub co miesiąc) o celu dietetycznych zmagań. Gdy zrzucimy pierwsze zbędne kilogramy i poinformujemy o tym aplikację, wyświetli nam się wizualizacja (zaprezentowana w formie miarki) pokazująca, o ile mniej ważymy. Możemy też dodawać zdjęcia, które posłużą jako fotograficzny pamiętnik pozbywania się wagi. Można też podjąć wyzwania, np. codziennego wypełniania połowy talerza warzywami lub picia większej ilości wody.

W aplikacji za 9,99 zł możemy dokupić dostęp do dodatkowych funkcji. To możliwość dodania własnej diety, analizowania wykresów naszych dietetycznych postępów, a także dostęp do dodawania notatek oraz do kalkulatora dziennego zapotrzebowania na kalorie i współczynnika BMI.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań166
Data aktualizacji11 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
My Diet Coach - Weight Loss ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)