AndroidEdukacja i naukaProgramy dla szkół i nauczycieliMy Study Life
My Study Life ikona

My Study Life6.2.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji mobilnej My Study Life studenci oraz wykładowcy zyskują możliwość wygodnego zarządzania planem zajęć oraz zadań. Synchronizacja z chmurą zapewnia dostęp do zgromadzonych danych z dowolnej przeglądarki internetowej.

Przygodę z programem zaczynamy od zalogowania się na swoje konto, bądź też stworzenie nowego. Jest to wymóg konieczny. Istnieje możliwość powiązania z kontem Microsoft, Facebook oraz Google +. Warto wspomnieć, że mamy również wybór czy będziemy korzystali z My Study Life jako student czy też jako wykładowca. Następnie czeka nas standardowa dla tego typu aplikacji konfiguracja, dostosowana do specyfiki nauczania wyższego.

Tworzymy rok akademicki wybieramy takie elementy jak tygodnie dydaktyczne (kilka odmian), domyślny czas trwania wykładu, lokalizację itp. Z poziomu aplikacji możemy zarządzać nie tylko zajęciami, ale także naszymi zadaniami. Dane możemy udostępniać innym, a za pomocą konta aplikacja synchronizuje je w chmurze i pomiędzy urządzeniami.

Kolejną zaletą My Study Life jest darmowa dystrybucja. Jeżeli szukacie kompleksowego i dedykowanego narzędzia do kontrolowania swojego planu zajęć, warto sprawdzić tę aplikację. Wygodny i intuicyjny interfejs powinien wynagrodzić brak polskiej wersji językowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań59
Data aktualizacji11 lip 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
My Study Life ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)