My Study Life ikona

My Study Life

iOSEdukacja i naukaProgramy dla szkół i nauczycieliMy Study Life
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

My Study Life to oficjalna aplikacja mobilna rozbudowanej usługi do zarządzania życiem studenckim. Dedykowane narzędzia znajdą w niej nie tylko studenci, ale i wykładowcy.

Przygodę z programem zaczynamy od zalogowania się na swoje konto, bądź też stworzenie nowego. Jest to wymóg konieczny. Istnieje możliwość powiązania z kontem Microsoft, Facebook oraz Google +. Warto wspomnieć, że mamy również wybór czy będziemy korzystali z My Study Life jako student czy też jako wykładowca. Następnie czeka nas standardowa dla tego typu aplikacji konfiguracja, dostosowana do specyfiki nauczania wyższego.

Tworzymy rok akademicki wybieramy takie elementy jak tygodnie dydaktyczne (kilka odmian), domyślny czas trwania wykładu, lokalizację itp. Z poziomu aplikacji możemy zarządzać nie tylko zajęciami, ale także naszymi zadaniami. Dane możemy udostępniać innym, a za pomocą konta aplikacja synchronizuje je w chmurze i pomiędzy urządzeniami.

Kolejną zaletą My Study Life jest darmowa dystrybucja. Jeżeli szukacie kompleksowego i dedykowanego narzędzia do kontrolowania swojego planu zajęć, warto sprawdzić tę aplikację. Wygodny i intuicyjny interfejs powinien wynagrodzić brak polskiej wersji językowej.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań53
Data aktualizacji6 kwi 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
My Study Life ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)