Nadchodzi nowe Google+. Google nie porzuca marzeń o walce z Facebookiem

Nadchodzi nowe Google+. Google nie porzuca marzeń o walce z Facebookiem

Nadchodzi nowe Google+. Google nie porzuca marzeń o walce z Facebookiem
06.02.2018 15:53

Mimo obecnych pustek w usłudze, odmieniona wersja aplikacji zmierza właśnie na Androida. Oczywiście nie pozwoli ona nawiązać walki z Facebookiem, ale nieliczni użytkownicy Google+ mogą otrzymać jeszcze lepszą usługę z dopracowaną aplikacją – pod warunkiem, że twórcy pozbędą się nowych problemów.

Po próbach odbicia użytkowników Facebookowi, w tym z wykorzystaniem popularności YouTube, Google w końcu podarowało sobie walkę z firmą Marka Zuckerberga. Mimo wielu zalet, Google+ musiało zadowolić się niewielką liczbą aktywnych użytkowników. Google jednak nie zdecydowało się na zamknięcie usługi, która obecnie, po wyeliminowaniu problemów ze spamem, stała się świetnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą uwolnić się od Facebooka.

Leo Deegan, kierownik ds. technicznych w Google+, poinformował, że niebawem zostanie wydana nowa wersja aplikacji na Androida. Choć przy pierwszym uruchomieniu duże zmiany nie będą widoczne, to sporo nowości znajdzie się pod maską. Ulepszeń doczeka się renderowanie i przewijanie w głównym strumienia, komentarze, wprowadzone zostaną też niewielkie zmiany wizualne i inne usprawniania.

Obraz

W związku ze sporymi zmianami w kodzie, początkowo mogą występować problemy. Twórcy wspominają o chociażby ponownym załadowaniu wpisu po dodaniu komentarza. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie wydana zostanie nowa wersja – Leo Deegan nie sprecyzował daty, podając, że zmiany pojawią się w ciągu kilku najbliższych dni.

Aktualną wersję Google+ znajdziecie w naszej bazie. Dostępna jest wersja na Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)