NaviExpert w sklepie AppGallery – nawigacja GPS dla smartfonów Huawei

Do sklepu AppGallery trafiają kolejne aplikacje (Getty Images)
Do sklepu AppGallery trafiają kolejne aplikacje (Getty Images)
Redakcja

27.06.2019 17:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sklepu z aplikacjami w smartfonach Huawei, którym jest AppGallery, trafiła kolejna popularna w Polsce aplikacja. W tym przypadku jest to nawigacja GPS NaviExpert. Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się twórcy Yanosika.

Użytkownicy popularnych w Polsce telefonów marek Huawei i Honor mogą już pobrać nawigację NaviExpert ze sklepu AppGallery.

Do tej pory posiadacze chińskich telefonów mogli pobierać aplikacje ze sklepu Google Play. W związku z decyzją administracji Donalda Trumpa o wpisaniu Huawei na czarną listę firm, z którymi amerykańskie firmy nie mogą współpracować, wkrótce dotychczasowe rozwiązanie może przestać działać. Huawei jednak rozwija swój własny sklep z aplikacjami AppGallery, w którym można już pobrać nawigację NaviExpert.

NaviExpert w AppGallery.
NaviExpert w AppGallery.

- Popularność telefonów Huawei i Honor jest niezaprzeczalna – blisko jedna czwarta wszystkich użytkowników NaviExpert, którzy zainstalowali aplikację ze sklepu Google Play, pobrali ją na smartfony chińskiego koncernu. Chcemy, by niezależnie od decyzji politycznych, posiadacze urządzeń Huawei mogli bez problemu korzystać z naszej nawigacji, dlatego zdecydowaliśmy się na umieszczenie aplikacji NaviExpert w AppGallery – komentuje Katarzyna Przybylska z Telematics Technologies.

Aplikacja NaviExpert trafiła do App Gallery 14 czerwca. Dzięki temu rozwiązaniu, posiadacze smartfonów Huawei i Honor będą mieć dostęp do najnowszych aktualizacji nawigacji NaviExpert niezależnie od dostępności sklepu Google Play.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)