NaviExpert w sklepie AppGallery – nawigacja GPS dla smartfonów Huawei

Strona głównaNaviExpert w sklepie AppGallery – nawigacja GPS dla smartfonów Huawei
27.06.2019 17:22
Do sklepu AppGallery trafiają kolejne aplikacje (Getty Images)
Do sklepu AppGallery trafiają kolejne aplikacje (Getty Images)
Redakcja
Redakcja

Do sklepu z aplikacjami w smartfonach Huawei, którym jest AppGallery, trafiła kolejna popularna w Polsce aplikacja. W tym przypadku jest to nawigacja GPS NaviExpert. Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się twórcy Yanosika.

bELxUsdh

Użytkownicy popularnych w Polsce telefonów marek Huawei i Honor mogą już pobrać nawigację NaviExpert ze sklepu AppGallery.

Do tej pory posiadacze chińskich telefonów mogli pobierać aplikacje ze sklepu Google Play. W związku z decyzją administracji Donalda Trumpa o wpisaniu Huawei na czarną listę firm, z którymi amerykańskie firmy nie mogą współpracować, wkrótce dotychczasowe rozwiązanie może przestać działać. Huawei jednak rozwija swój własny sklep z aplikacjami AppGallery, w którym można już pobrać nawigację NaviExpert.

NaviExpert w AppGallery.
NaviExpert w AppGallery.

- Popularność telefonów Huawei i Honor jest niezaprzeczalna – blisko jedna czwarta wszystkich użytkowników NaviExpert, którzy zainstalowali aplikację ze sklepu Google Play, pobrali ją na smartfony chińskiego koncernu. Chcemy, by niezależnie od decyzji politycznych, posiadacze urządzeń Huawei mogli bez problemu korzystać z naszej nawigacji, dlatego zdecydowaliśmy się na umieszczenie aplikacji NaviExpert w AppGallery – komentuje Katarzyna Przybylska z Telematics Technologies.

bELxUsdj

Aplikacja NaviExpert trafiła do App Gallery 14 czerwca. Dzięki temu rozwiązaniu, posiadacze smartfonów Huawei i Honor będą mieć dostęp do najnowszych aktualizacji nawigacji NaviExpert niezależnie od dostępności sklepu Google Play.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bELxUsef