NAVITEL świętuje sukces. W Europie Środkowo-Wschodniej sprzedał już milion urządzeń

NAVITEL świętuje sukces. W Europie Środkowo-Wschodniej sprzedał już milion urządzeń

NAVITEL świętuje milion sprzedanych urządzeń w części Europy
NAVITEL świętuje milion sprzedanych urządzeń w części Europy
Redakcja
12.06.2019 16:05

Nawigacje samochodowe, wideorejestratory, a ostatnio także urządzenia będące połączeniem jednego i drugiego – to sprzęty, które przyczyniły się do sukcesu firmy NAVITEL, która świętuje właśnie milion sprzedanych urządzeń na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej poinformowała o milionie sprzedanych urządzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Po wnikliwej analizie wyników z pierwszej połowy 2019, producent odnotował wzrost sprzedaży o 30%, w porównaniu do pierwszego półrocza ubiegłego roku. Milionowym produktem, który sprzedano w Polsce został NAVITEL R600 - flagowy wideorejestrator z regularnej oferty. [img=g_--x--_-_x3bda2f6a-4521-4f4c-bde4-708c7b6f473a]- Zbudowanie silnej i rozpoznawalnej marki w Europie to efekt przemyślanej strategii biznesowej oraz ciężkiej pracy ponad 450-osobowego zespołu – tłumaczy Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe. - Gdy stawialiśmy pierwsze kroki, nikt nie wierzył, że w dobie smartfonów z wbudowanym modułem GPS, tradycyjne nawigacje samochodowe mają szanse na powodzenie. Kolejnym, ważnym etapem była rozbudowa portfolio o wideorejestratory, tablety z funkcją nawigacji i dedykowane akcesoria.

- NAVITEL szybko stał się niekwestionowanym liderem na rynku i obecnie wyznacza trendy w segmencie automotive, głównie dzięki efektywnym działaniom sprzedażowo-marketingowym – mówi dalej Jankowski. - Zadowalające wyniki finansowe to także rezultat odważnego wejścia na nowe rynki. W tym roku, w ciągu zaledwie 5 miesięcy wprowadziliśmy produkty w Grecji, Mołdawii, Chorwacji, Słowenii i na Malcie. Nieustannie dbamy o jakość naszych urządzeń, wsparcie klienta po zakupie oraz dobre relacje z partnerami handlowymi. W obliczu sukcesów na arenie międzynarodowej nie zapominamy o dalszym rozwoju i zadowoleniu konsumenta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)