AndroidNarzędziaInne narzędziaNorton App Lock
Norton App Lock ikona

Norton App Lock1.5.3.525

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Norton App Lock to program oferujący możliwość blokowania dostępu do wybranych aplikacji.

Jeśli nie chcemy, by osoby trzecie mogły zapoznać się z danymi znajdującymi się na naszym smartfonie lub tablecie możemy zrobić użytek z Norton App Lock, czyli narzędzia, dzięki któremu wybrane programy zostaną przez nas zablokowane. Narzędzie pozwala na zabezpieczenie wskazanych aplikacji, zdjęć, filmów czy jakichkolwiek innych elementów za pomocą utworzonego kodu PIN, hasła lub wzoru.

Norton App Lock jest skierowany do osób zamierzających chronić swoją prywatność, dysponujących rozmaitymi, poufnymi danymi przechowywanymi w pamięci urządzenia przenośnego. Co istotne, w programie możemy zablokować nie tylko wszystkie aplikacje, lecz jedynie wybrane programy, a cała operacja (nie licząc konieczności podania kodu PIN, hasła lub wzoru) ogranicza się do jednorazowego stuknięcia w ekran.

Podobnie jak w wielu innych aplikacjach tego rodzaju, także w Norton App Lock znajdziemy funkcję antykradzieżową. Jeśli nasz smartfon bądź tablet padnie łupem złodzieja, to po trzech nieudanych próbach odblokowania urządzenia nastąpi automatyczne wykonanie fotografii intruza.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNortonMobile
Liczba pobrań151
Data aktualizacji16 lis 2021
System operacyjnyAndroid Android 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Norton App Lock ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)