Nova Launcher: popularny launcher z powiadomieniami z Androida O

Nova Launcher: popularny launcher z powiadomieniami z Androida O

26.05.2017 18:21, aktual.: 26.05.2017 18:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nova Launcher, jeden z najpopularniejszych launcherów w Google Play i najpopularniejszy launcher w naszej bazie oprogramowania otrzymał paczkę nowości, w tym funkcje zbliżone do tych z Androida O. Chodzi o powiadomienia, które będą teraz dostarczane bezpośrednio na ikonie aplikacji, w wygodnej i czytelnej formie.

Na początku tego miesiąca do beta wersji Nova Launcher trafiły dynamiczne powiadomienia, wyświetlanie bezpośrednio na ikonie aplikacji. Pokazywane są w postaci małych ikonek, które oprócz informacji o nieodebranym powiadomieniu, pokazują również typ powiadomienia. Przykładowo będzie to nieodebrane połączenie, mail od konkretnej osoby czy zdjęcie danego użytkownika z aplikacji Google Hangouts.

Obraz
Obraz

Teraz do testowej edycji trafia kolejna nowość, określana przez twórców Nova Launcher jako Dots. Chodzi o wyświetlanie liczby oczekujących powiadomień na ikonce konkretnej aplikacji w formie znanej z beta wersji Androida O.

Jeśli nie chcecie czekać na nowe funkcje w Nova Launcher i jesteście gotowi pogodzić się z ewentualnymi błędami i niestabilną pracą, to do programu beta zapiszecie się w Google Play. Użytkownicy szukający stabilnego wydania Nova Launchera mogą go znaleźć w naszej bazie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)