Nowa wersja Google Chrome w ślad za urodzinami

16.09.2009 00:09, aktual.: 16.09.2009 18:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dwa tygodnie po swoich pierwszych urodzinach przeglądarka Google Chrome doczekała się właśnie trzeciego stabilnego wydania, o czym można przeczytać na łamach oficjalnego bloga Google.

Na liście nowości znalazła się optymalizacja wydajności - Chrome 3.0 ma być szybszy od poprzednika o 25% jeśli chodzi o obsługę javascriptów, nowy wygląd pustej karty - można dostosować ją do własnych potrzeb, wsparcie dla HTML 5, znacznie poprawiony Ombibox - wielofunkcyjny pasek łączący w sobie pole na wpisanie adresu lub frazy wyszukiwania, jak również wsparcie dla skórek - opcja ciekawa, szkoda tylko że w ślad za nią póki co ciężko znaleźć dobrze wyglądające schematy wyglądu.

Nową, stabilną wersję Google Chrome 3.0.195.21 można pobrać z naszego działu Przeglądarki stron WWW. Dotychczasowy użytkownicy mogą skorzystać z opcji automatycznej lub wymuszonej z poziomu okna "About" aktualizacji do nowej wersji. Przypominamy, że oprócz kanału ze stabilnymi wersjami Google Chrome dostępny jest także kanał z wersjami beta (to stąd właśnie wersja beta 3.0.195.21 przeskoczyła dzisiaj do kanału stabilnego) oraz kanał z wersjami deweloperskimi.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)