Nowe bety Skype dla Windows i Symbiana

Nowe bety Skype dla Windows i Symbiana

11.12.2009 13:21, aktualizacja: 11.12.2009 14:28

Pojawiła się testowa wersja najnowszego Skype dla Windows. Tym razem wśród najważniejszych zmian znalazło się przekierowanie rozmów oraz Skype Access, czyli funkcja dostępna do tej pory wyłącznie dla użytkowników Maca.

Dzięki Skype Access wystarczy jedno kliknięcie, by połączyć się z jednym z ponad 100 000 hot spotów na całym świecie. Opłaty za minutę połączenia pobierane będą bezpośrednio ze środków na koncie Skype. Z kolei powrót funkcji przekierowania połączeń docenią przede wszystkim Ci, którzy używają Skype w małych przedsiębiorstwach. Po pobraniu nowej wersji można za darmo przekazywać połączenia do innych użytkowników Skype lub, po niskich stawkach, na inne numery stacjonarne i komórkowe.

Oprócz dodania nowych funkcji wersja 4.2 beta zawiera szereg usprawnień oraz nowe narzędzie do poprawy jakości połączeń, dzięki którym korzystanie ze Skype'a jest jeszcze wygodniejsze. Nowy Skype lepiej współpracuje z paskiem zadań i zasobnikiem systemowym w Windows 7, a pierwszy kontakt nowych użytkowników z programem został znacznie ułatwiony.

Jednocześnie z premierą nowej bety dla Windows pojawiła się także nowa wersja beta Skype dla platformy Symbian dla telefonów pracujących pod kontrolą S60 3rd Edition z Feature Pack 1 oraz 2. Obsługuje wiadomości tekstowe oraz głosowe, konwersacje grupowe oraz przesyłanie plików. Względem poprzedniej wersji znacznie poprawiono także interfejs użytkownika, który podejrzeć można na zrzutach ekranu w serwisie Symbian-Guru.com.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)