Nowość w Play: większa swoboda dla każdego, kto szuka internetu przenośnego lub domowego

Nowość w Play: większa swoboda dla każdego, kto szuka internetu przenośnego lub domowego

Nowość w Play: większa swoboda dla każdego, kto szuka internetu przenośnego lub domowego
22.08.2018 16:08

Jeśli szukacie nowego internetu mobilnego, warto przyjrzeć się nowej ofercie Playa. Od czwartku 23 sierpnia dostępne będą większe pakiety danych z pełną prędkością oraz urządzenia zapewniające dostęp do internetu w domu – Net Box z zestawem wzmacniającym sygnał WiFi.

W ofercie Play znajdziemy oczywiście plany taryfowe z nielimitowanym dostępem do Internetu. Nowością jest zwiększona pula danych do wykorzystania z pełną prędkością, na jaką pozwala lokalna infrastruktura, czyli zanim włączony zostanie tak zwany „lejek”.

Za 45 zł miesięcznie klienci otrzymają 50 GB danych do wykorzystania oraz przenośny router WiFi. Na korzystających z Internetu intensywniej czekają większe oferty bez limitu gigabajtów. Płacąc 60 zł miesięcznie dostaniemy 100 GB do wykorzystania z pełną prędkością i brak limitu ogólnego. Za 70 zł zaś 200 GB z pełną prędkością. W wyższych abonamentach klienci otrzymają też możliwość wyboru między routerem przenośnym, podłączanym do komputera, oraz stacjonarnym, który nada się do udostępniania internetu w całym domu.

Szukający rozwiązania do domu na pewno powinni zwrócić uwagę na ofertę Net Box. To nowoczesny zestaw składający się z zewnętrznego modemu, obsługującego agregację pasm LTE kategorii 12 i wewnętrznego routera WiFi. Dzięki niemu możliwy jest dostęp do internetu w miejscach poza zasięgiem standardowych urządzeń – smartfonów i mobilnych routerów. Z pełną prędkością do wykorzystania jest pakiet 300 GB w ramach zasięgu strefy domowej Play. Prostą instalację można wykonać samemu lub skorzystać z darmowej usługi monterskiej. Korzystający z Net Boxa mają aż 30 dni na test i decyzję, czy takie rozwiązanie spełnia ich oczekiwania. Z tego urządzenia w Play korzysta już kilkanaście tysięcy klientów w kraju. Zasięg Internetu z zestawem Net Box można sprawdzić na mapie.

Dla najbardziej wymagających przeznaczona została opcja ze wzmacniaczem sygnału Wi-Fi. W jej skład wchodzi internet bez limitu przesyłania danych, przy czym aż 1 TB danych z pełną prędkością transferu. Klienci decydujący się na ten wariant otrzymają także urządzenie Net Box oraz zestaw wzmacniający sygnał WiFi w różnych punktach domu. Oferta jest dostępna za 200 zł miesięcznie.

Decydując się na nową ofertę Play Internet przy podpisywaniu jednocześnie umowy Play Pokolenia, otrzymamy rabat wysokości 10 zł miesięcznie na ofertę internetową. Play Pokolenia to nowa oferta, która pozwala zaprosić do jednej umowy 5 lub więcej osób, krewnych i znajomych. Co ciekawe, nie musicie wszyscy wybierać się do salonu razem, by umowę podpisać – każdy może zrobić to w swoim tempie i dogodnym sposobem (w salonie lub przez kuriera).

Przy okazji Play pochwalił się swoimi wynikami. Obecnie jest 5. pod względem wielkości dostawcą internetu w Polsce i w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów ciągle pracuje nad rozbudową sieci własnej. Play może też pochwalić się drugą średnią prędkością internetu mobilnego, uwzględniając pomiary wykonane w sieci macierzystej według czerwcowego i lipcowego raportu speedtest.pl.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)