Nowy Office dla OS X coraz bliżej, Outlook 16 będzie miał wstążkę

Nowy Office dla OS X coraz bliżej, Outlook 16 będzie miał wstążkę

27.10.2014 17:24

Wielu użytkowników Maków z niecierpliwością wyczekuje wydania pakietu Office dla swoich komputerów. Prace trwają i dzięki cnBeta możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał jeden z najważniejszych programów pakietu. Redakcja serwisu ma możliwość używania testowanej wewnętrznie wersji Outlooka dla OS X.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Interfejs nowego klienta poczty z pakietu Office został zaprojektowany z wykorzystaniem nowych wytycznych Apple'a, ale łączy przezroczystość i płaskość OS X Yosemite ze znanymi z Windows elementami – w tym ze wstążką. Program będzie oczywiście korzystał z systemowych powiadomień i wyświetli stosowne informacje w Docku. Uwagę przyciąga także dolny pasek, który ma umożliwić szybkie przełączanie się między zadaniami.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nowy Office będzie oczywiście bliżej związany z chmurą. Użytkownicy Maków będą mogli łatwo dostać się do swoich plików, pracować w grupie osób posiadających różne urządzenia czy też kontynuować pracę na innym urządzeniu bez żadnego problemu. Outlook został przystosowany do pracy w zespole, szczególny nacisk został więc położony na komunikację grupową i zarządzanie czasem.

Ostatni pakiet biurowy Microsoftu dla Maków został wydany w 2010 roku i już wtedy budził pewne zastrzeżenia, gdyż nie był tak samo „aktualny” jak jego windowsowy odpowiednik. Jednak wiele osób nie wyobraża sobie życia bez Office'a. Sukces pakietu dla iPadów powinien być dostatecznie dobrym argumentem dla Microsoftu, by zadbać o użytkowników sprzętu z jabłkami. W końcu Maki to jedne z niewielu komputerów osobistych, które dobrze się sprzedają mimo ogólnego spadku zainteresowania tą klasą urządzeń.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)