Nowy Tasker z Material Design i sporą paczką nowości

Nowy Tasker z Material Design i sporą paczką nowości

Nowy Tasker z Material Design i sporą paczką nowości
20.07.2017 15:10

Tasker jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do automatyzacji zadań wykonywanych na Androidzie. Oferuje on rozbudowane opcje, które pozwolą chociażby na zaoszczędzenie akumulatora czy wyłączenie dźwięków w konkretnych sytuacjach. Do tej pory to wszystko było podane w niezbyt atrakcyjnym interfejsie, ale najnowsza aktualizacja przynosi w końcu zmiany.

Aplikacji Tasker nie można odmówić funkcjonalności, ale coraz częściej pojawiały się zarzuty dotyczące wyglądu, który za poprawny mógł uchodzić w czasach Androida KitKat. Owszem atrakcyjny interfejs nie jest tutaj wyznacznikiem jakości, ale przyjemniej patrzy się na aplikację dopracowaną również pod względem wzornictwa.

Użytkownicy uczestniczący w programie beta testów, mogli już wcześniej zapoznać się z nowym wyglądem. Po pomyślny zakończeniu testów, wraz z wydaniem Taskera 5.0, zmiany trafiły do stabilnego wydania. Nowy interfejs został stworzony w oparciu o założenia Material Design. Wygląda przede wszystkim nowocześniej, nie kluje w oczy przesadzoną prostotą i pasuje do wzornictwa nowych wydań Androida.

350202465322624961

Nowa wersja to także nowe funkcje i usprawnienia tych już obecnych. Użytkownicy Androida 7.1 mogą konfigurować skróty aplikacji, dla Androida 7.0 i nowszych wydań pojawiło się wsparcie dla konfigurowalnych szybkich ustawień. Twórcy wspominają również o dodaniu wsparcia dla Magisk SU i Androida O. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie aplikacji. Producent zadbał również o wyeliminowanie zgłaszanych przez użytkowników błędów, który było całkiem sporo.

Aplikację Tasker w najnowszej wersji znajdziecie w naszej bazie aplikacji. Należy jednak pamiętać, że Tasker nie jest darmową aplikacją. Możemy jednak wypróbować 7-dniową wersję testową, którą znajdziemy na stronie producenta.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)