Aplikacja mObywatel obsługuje bilety kolejowe - między innymi PKP Intercity

Aplikacja mObywatel obsługuje bilety kolejowe - między innymi PKP Intercity

Aplikacja mObywatel obsługuje bilety kolejowe - między innymi PKP Intercity
Źródło zdjęć: © Pixabay
27.05.2021 09:15

Aplikacja rządowa mObywatel poszerza swoją funkcjonalność. Od teraz będziemy mogli przechowywać w niej bilety na przejazdy kolejowe kupione na platformie Bilkom.

Najnowsza aktualizacja aplikacji mObywatel jest już dostępna w Google Play i App Store. Wprowadza ona znaczne udogodnienie dla osób, które regularnie podróżują koleją. Od teraz będą one bowiem mogły przechowywać w niej bilety kolejowe kupione za pośrednictwem platformy Bilkom.

Bilkom to platforma służąca do kupowania biletów na przejazdy koleją. Pozwala ona kupować bilety PKP Intercity, Polregio, PKP SKM w Trójmieście, Kolei Małopolskich, Kolei Wielkopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

mObywatel z kolei to zyskująca na popularności aplikacja rządowa, która ma na celu coraz większe ułatwianie życia Polakom. Można w niej przechowywać dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny pojazdu, prawo jazdy czy dowód osobisty. Za pośrednictwem aplikacji możemy również uzyskać informacje na temat posiadanych punktów karnych, czy też wystawionych recept.

Dodana w najnowszej aktualizacji funkcja sprawia, że korzystanie z mObywatel powinno stać się jeszcze bardziej powszechne, ponieważ wpłynie na wyższy komfort osób korzystających z transportu kolejowego.

Aplikacja mObywatel na platformy AndroidiOS jest dostępna w naszym katalogu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)