Office dla Maców dostał ciemny motyw. W końcu pasuje do macOS Mojave

Office dla Maców dostał ciemny motyw. W końcu pasuje do macOS Mojave

Office dla Maców dostał ciemny motyw. W końcu pasuje do macOS Mojave
31.10.2018 11:43, aktualizacja: 01.11.2018 11:46

Jedną z ciekawszych nowości w systemie macOS 10.14 (Mojave) jest możliwość przełączenia interfejsu systemu na ciemny, wraz z wieloma programami i dynamiczną tapetą, zmieniającą się wraz z rytmem dobowym. Osoby korzystające na tym systemie z pakietu Microsoft Office 365 niebawem będą mogły włączyć ciemny motyw także w programach Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Outlook także jest na liście programów, które dostaną nowy wygląd, ale jego ciemny motyw nie jest jeszcze gotowy, by ujrzeć światło dzienne. Można za to zobaczyć go w wersji przeglądarkowej. Ciemny motyw dostanie też OneDrive dla Maców.

Kompilacja oznaczona numerem 181029 trafiła dziś do testerów zapisanych do programu Office Insiders i jest dostępna w ścieżce Fast Ring. By z niej skorzystać, trzeba mieć wykupioną ważną subskrypcję Office 365.

W tej wersji znalazł się ciemny moty dla najważniejszych programów pakietu Office 365 oraz poprawione ikony, które znajdziemy na wstążce. Treba przyznać, że projektanci w Microsofcie postarali się, by ikony spójnie dopasowywały się do jasnego lub ciemnego motywu interfejsu programów i były spójne w różnych częściach programów.

Ciemny motyw Office'a 365 niebawem trafi do szerszego grona odbiorców. Niestety posiadacze samodzielnego Office'a 2019 na razie ciemnego motywu nie dostaną, gdyż ta wersja pakietu nie jest tak często aktualizowana, jak Office 365.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)