Opera VPN teraz także w wersji Gold: większe możliwości za opłatą

Opera VPN teraz także w wersji Gold: większe możliwości za opłatą

Opera VPN teraz także w wersji Gold: większe możliwości za opłatą
Oskar Ziomek
16.08.2017 14:55

Opera zdaje się robić ostatnio gruntowne porządki wśród oferowanych przez siebie produktów. Dopiero co informowaliśmy o zakończeniu rozwoju Opery Max, a już teraz przychodzi czas na następne zmiany. Tym razem mowa o nowym trybie Gold w aplikacji Opera VPN, który ma zwiększyć jej możliwości, ale niestety nie za darmo.

Po zakupieniu licencji, użytkownicy mają doświadczyć większej prędkości działania podczas strumieniowania mediów i przeglądania Sieci oraz móc łączyć się z większą liczbą regionów (łącznie dziesięcioma). Z aplikacji znikną także wówczas reklamy, aktywowany zostanie tryb blokowania śledzenia użytkownika oraz udostępnione będzie wsparcie techniczne działające 7 dni w tygodniu.

350203389294176193

Na początek zmiany dostępne są dla użytkowników Opery VPN w systemie iOS, ale pojawienie się trybu Gold w wersji dla Androida jest zapewne tylko kwestią czasu. Aby zachęcić użytkowników do skorzystania z oferty, licencja wyceniona została promocyjnie na niecałe 25 euro; przed rabatem Opera życzy sobie za tryb Gold 30 euro.

Co istotne, wprowadzenie nowego, płatnego trybu nie będzie miało wpływu na funkcjonowanie dotychczasowej, darmowej wersji aplikacji, która zachowa wszystkie oferowane przez siebie funkcje. Opera VPN jest dostępna do pobrania z naszego katalogu aplikacji. Dostępna jest wersja dla iOS-a oraz Androida.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)