AndroidGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyOver
Over ikona

Over7.58.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Over to aplikacja, która pozwala zadbać o stronę wizualną zdjęć robionych za pomocą smartfonu lub tabletu z Androidem, dodając do nich eleganckie, ładne dla oka napisy.

Zestaw możliwości oferowanych przez aplikację jest szeroki. Za jej pomocą możemy dodawać do fotografii efektowne, gustowne czcionki. Prezentują się one znacznie lepiej od tych stosowanych w wielu popularnych aplikacjach, gdzie wygląd dodanych do zdjęć tekstów najczęściej jest toporny, mało estetyczny.

W aplikacji Over fonty do wyboru prezentują się dobrze, można je zastosować w bardziej ambitnych projektach wizualnych, przygotować bliskiej osobie ładną kartkę upominkową, program przyda się też w wielu innych okazjach.

W Over możemy zrobić zdjęcie aparatem w smartfonie i przystąpić do edycji lub wykorzystać te oferowane przez aplikację, wcześniej instalując wtyczki Pixabay i Unsplash, czyli popularnych internetowych baz zdjęć. Możemy też sięgnąć po dostępne okazyjnie czcionki, które codziennie pojawiają się w programie, a aplikacja wysyła o tym powiadomienia.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań457
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Over ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)