iOSGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyOver — Creative Typography, Graphic Design & Photo Editing
Over — Creative Typography, Graphic Design & Photo Editing ikona

Over — Creative Typography, Graphic Design & Photo Editing

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Over — Creative Typography, Graphic Design & Photo Editing to program, który pozwala zadbać o stronę wizualną zdjęć robionych za pomocą smartfonu lub tabletu, dodając do nich eleganckie, ładne dla oka napisy.

Zestaw możliwości oferowanych przez aplikację jest szeroki. Za jej pomocą możemy dodawać do fotografii efektowne, gustowne czcionki. Prezentują się one znacznie lepiej od tych stosowanych w wielu popularnych aplikacjach, gdzie wygląd dodanych do zdjęć tekstów najczęściej jest zwyczajnie toporny. W Over fonty do wyboru prezentują się dobrze, można je zastosować w bardziej ambitnych projektach wizualnych, przygotować bliskiej osobie ładną kartkę upominkową, program przyda się też w wielu innych okazjach.

W Over możemy zrobić zdjęcie aparatem w smartfonie i przystąpić do edycji lub wykorzystać te oferowane przez aplikację, wcześniej instalując wtyczki Pixabay i Unsplash, czyli popularnych internetowych baz zdjęć. Możemy też sięgnąć po dostępne okazyjnie czcionki, które codziennie pojawiają się w programie, a aplikacja wysyła o tym powiadomienia.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale nie wszystkie funkcje są dostępne w wersji bezpłatnej. Dodatkowe możliwości edycji zdjęć zyskamy, płacąc za odpowiednie pakiety. Ceny wahają się między euro do ok. 5 euro.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań92
Data aktualizacji24 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Over — Creative Typography, Graphic Design & Photo Editing ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)