PackTeo - aplikacja, z którą pakowanie bagażu to przyjemność

PackTeo - aplikacja, z którą pakowanie bagażu to przyjemność

PackTeo - aplikacja do tworzenia listy zawartości bagażu
PackTeo - aplikacja do tworzenia listy zawartości bagażu
Źródło zdjęć: © Pixabay
29.06.2023 12:10, aktualizacja: 01.07.2023 16:26

Obawiasz się, że w trakcie pakowania bagażu na wakacje zapomnisz o najpotrzebniejszych rzeczach? W przygotowaniu listy rzeczy do spakowania wspomóc może użytkownika aplikacja mobilna PackTeo, która usprawni także inne przygotowania do wyjazdu.

PackTeo to niewielka i darmowa aplikacja na smartfony, której głównym zadaniem jest pomoc w przygotowywaniu listy rzeczy do spakowania przed wyjazdem. Niezależnie od tego, czy planujemy jednodniowy wypad, czy dłuższe wakacje, to kompleksowo wspomoże ona nas w przygotowaniach. Zaplanujemy tu wcześniej zawartość bagażu, a także stworzymy zestawienia czynności do wykonania oraz potrzebnych zakupów.

Główną funkcją PackTeo jest opcja tworzenia listy z zawartością bagażu, który chcielibyśmy zabrać. Aplikacja pozwala na planowanie dowolnej liczby wyjazdów, oferując przy tym bogatą bazę możliwych do dodania na listy rzeczy, które przydadzą się poza domem. Co ciekawe, PackTeo wykorzystuje także algorytmy, które pozwalają na automatyczne generowanie listy rzeczy do zabrania z uwzględnieniem wielu parametrów (np. płeć użytkownika, pogoda itp.).

PackTeo
PackTeo
PackTeo

PackTeo daje możliwość tworzenia listy zakupów przed wyjazdem oraz zadań z nim związanych do wykonania. W aplikacji nie zabrakło przydatnej funkcji duplikowania list, tworzenia na ich podstawie szablonów czy udostępniania wybranym osobom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Programów do tworzenia listy zawartości bagażu na urządzenia mobilne jest oczywiście więcej. Jeśli znacie inne, godne polecenia aplikacje tego rodzaju, podzielcie się swoimi typami w komentarzach. Nie zapominajcie, że przed wakacjami warto także dobrze przygotować się do samej podróży i zwiedzania. Niedawno przypominaliśmy ciekawe funkcje Google Maps, które przydadzą się każdemu kierowcy i spacerowiczowi.

Daniel Karcz, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)