PLANTIS - aplikacja, z którą dbanie o ogród jest prostsze

Aplikacja PLANTIS wspomoże prace w ogrodzie
Aplikacja PLANTIS wspomoże prace w ogrodzie
Źródło zdjęć: © Pixabay | Skitterphoto

20.08.2023 19:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Okres wakacyjny i urlopowy to czas, który część z nas spędza na pracach w ogrodzie. Jeśli pielęgnacja przydomowych roślin i krzewów to również Twoje hobby, zainteresuj się aplikacją PLANTIS.

PLANTIS to bardzo prosta, ale przydatna aplikacja na urządzenia mobilne, która wspiera użytkownika w pracach ogrodowych. To kompleksowe kompendium wiedzy na temat wszelakich roślin, które spotkać można w przydomowych ogrodach. Niezależnie czy poszukujemy informacji nt. sadzenia roślin, ich późniejszej pielęgnacji lub walki z chorobami i szkodnikami to z pewnością znajdziemy je w obrębie tej aplikacji.

Narzędzie PLANTIS nie należy do skomplikowanych i z pewnością jego obsługa nie przysporzy problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Poszczególne informacje w obrębie aplikacji skatalogowane zostały w kategoriach, które zawierają ogólne dane o roślinności, porady i materiały wideo dotyczące pielęgnacji oraz rozwiązywaniu problemów, a także różnego typu inspiracje.

PLANTIS
PLANTIS
PLANTIS
PLANTIS
PLANTIS

PLANTIS daje możliwość zalogowanym użytkownikom komentowania, dyskusji, oceniania i publikacji zdjęć ogrodu. Jeśli napotkaliśmy na problem z uprawą jakieś rośliny istnieje duże prawdopodobieństwo, że olbrzymia społeczność wesprze nas z jego rozwiązaniem. Warto wspomnieć, że część materiałów przygotowana i udostępniona została przez specjalistów.

Programów wspomagających użytkownika w pracach w przydomowym ogrodzie jest oczywiście więcej, a PLANTIS to tylko jedna z propozycji. Jeśli znacie inne, godne polecenia aplikacje tego typu, dajcie znać w komentarzach - zapraszamy do dyskusji i życzymy sukcesów w walcem z nałogiem.

Daniel Karcz, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)