iOSBiuro i firmaEdytory tekstuPages
Pages ikona

Pages13.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pages to mobilna wersja edytora tekstu od firmy Apple, wchodzi w skład pakietu iWork. Za jej pomocą w prosty sposób stworzymy nowe dokumenty tekstowe jak i poddamy edycji już posiadane.

Tworząc nowy dokument możemy zdecydować się na czystą stronę bądź też wykorzystać jeden z gotowych szablonów. Tym co odróżnia Pages na tle innych edytorów tekstu jest konstrukcja menu. Rodzaj dostępnych narzędzi dopasowuje się w nim do zaznaczonych elementów, a całość została przeniesiona ze środka na prawy górny róg okna.

Jak na mobilny pakiet Pages oferuje spory zakres możliwości odnośnie tworzenia tekstu i dodawania do niego różnych elementów. Edytor radzi sobie także z dokumentami zapisanymi w formacie programu Word. Dzięki chmurze iCloud możemy w prosty sposób synchronizować dokumenty z Pages dla OS X i wersji www, bądź też pracować nad dokumentem w kilka osób.

Niestety domyślny format zapisu aplikacji będzie obsługiwany tylko przez inne programy od firmy Apple. Dodatkowo Pages jest rozpowszechniany w dość nietypowy sposób. Normalna cena aplikacji to 9,99 euro, ale posiadacze nowych urządzeń z systemem iOS mogą go pobrać za darmo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań1 245
Data aktualizacji22 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Pages ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)