Pages ikona

Pages

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pages to mobilna wersja edytora tekstu od firmy Apple, wchodzi w skład pakietu iWork. Za jej pomocą w prosty sposób stworzymy nowe dokumenty tekstowe jak i poddamy edycji już posiadane.

Tworząc nowy dokument możemy zdecydować się na czystą stronę bądź też wykorzystać jeden z gotowych szablonów. Tym co odróżnia Pages na tle innych edytorów tekstu jest konstrukcja menu. Rodzaj dostępnych narzędzi dopasowuje się w nim do zaznaczonych elementów, a całość została przeniesiona ze środka na prawy górny róg okna.

Jak na mobilny pakiet Pages oferuje spory zakres możliwości odnośnie tworzenia tekstu i dodawania do niego różnych elementów. Edytor radzi sobie także z dokumentami zapisanymi w formacie programu Word. Dzięki chmurze iCloud możemy w prosty sposób synchronizować dokumenty z Pages dla OS X i wersji www, bądź też pracować nad dokumentem w kilka osób.

Niestety domyślny format zapisu aplikacji będzie obsługiwany tylko przez inne programy od firmy Apple. Dodatkowo Pages jest rozpowszechniany w dość nietypowy sposób. Normalna cena aplikacji to 9,99 euro, ale posiadacze nowych urządzeń z systemem iOS mogą go pobrać za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań944
Data aktualizacji9 kwi 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Pages ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)